Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nevalstiskai organizācijai jūnijs bijis spraigs 3

Sestdien, 19. jūnijā Igaunijā, Veru pilsētā, notika "Dziesmu un deju svētki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām". Tajos ar koncertprogrammu visas dienas garumā piedalījās arī divi kolektīvi no Smiltenes - deju kopa "Pīlādzītis" un senioru koris "Mežābele".

Biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" ("ATBALSTS") valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola informē, ka pasākums bijis interesants. "Pasākuma norisei bija izvēlēta skaista vieta. Mūs ļoti jauki uzņēma. Sagatavoties koncertam varējām guļbaļķu namiņos. Lietus nelija, odi nekoda, tikai pūta stiprs vējš," pastāsta D. Vītola.

Viņa informē, ka Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadraudzības līdzfinansētā projekta "Dziesmu un deju svētku tradīciju atbalsts Igaunijas - Latvijas pierobežas teritorijā" ietvaros šis bijis viens no pēdējiem koncertiem Igaunijas pusē. Lielais noslēguma koncerts 14. augustā notiks Smiltenē.

"Koncertā Veru bijām vienīgie pārstāvji no Latvijas, pārējie kolektīvi bija no dažādām Igaunijas pilsētām. Interesanta bija Tallinas neredzīgo cilvēku pūtēju orķestra uzstāšanās," komentē D. Vītola.

Jūnijs bijis spraigs mēnesis. Mēneša sākumā ar šo pašu koncertprogrammu deju kopa "Pīlādzītis" un senioru koris "Mežābele" viesojās Valgas apriņķa pilsētā Takovā, kā arī piedalījās jaukā pasākumā "Aicinājums Tev" Siguldā. Šo koncertu rīkoja Siguldas sociālais dienests.

Pēc daudzajiem koncertiem kolektīvi atpūšas, lai sagatavotos 14. augusta lielajam pasākumam Smiltenē.

 Video - Antra Else     Video - Antra Else

Komentāri 3

Diāna

Paldies Antrai Elsei, Gunitai Vītolai par palīdzību un atbalstu pasākumu organizēšanas laikā ,paldies kolektīvu vadītājiem Raitai Lindei, Ženijai Daudzietei, Jurim Lūsim, Veltai Ispravņikovai visiem kolektīvu dalībniekiem par izturību, dejot un dziedāt prieku. Jauku vasaru visiem, uz tikšanos.

pirms 10 gadiem, 2010.06.29 15:05

Antra

Tiešām bija liels prieks būt šajos pasākumos,un vērot to,cik aktīvi cilvēki darbojas,neskatoties ne uz ko.Kāds prieks staro no šiem kolektīviem,un viss pozitīvais tiek dots pārējiem klātesošajiem.Lai veicas un tā tik turpināt!!!
Cik nu izdevās piefiksēt kadros,tad darīju ko varēju,lai to redz visi,jūsu deju soļus,kori,orķestri un skaisto vietu,kur mūs laipni uzņēma!
Tiekamies Smiltenē 14.augustā!!!

pirms 10 gadiem, 2010.07.01 11:57

Novados