Notiks konference "Kādai jābūt mūsdienīgai NVO?"

Šodien Rīgā notiks konference "Kādai jābūt mūsdienīgai NVO?".

Konferences mērķis ir mudināt organizācijas diskutēt par izaicinājumiem nevalstisko organizāciju (NVO) darbā, domāt radoši un būt unikāliem darbā sabiedrības labā, aģentūru LETA informēja NVO institūta vadītāja Ilze Šēfere-Siliņa. Konferencē uzrunu teiks īpašu uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās Oskars Kastēns (LPP/LC), bet ar priekšlasījumu par ideju ģenerēšanas metodēm un radošās domāšanas lomu NVO darbā uzstāsies reklāmas aģentūras "Frank&Stein" radošais direktors Ingus Josts.

Lai diskutētu par biežāk pieļautajām kļūdām no organizāciju puses, sadarbojoties ar uzņēmējiem, ar lekciju uzstāsies "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Elīna Pumpure, bet par labas komunikācijas praksi un standartiem NVO darbā stāstīs "airBaltic" ārkārtas situāciju vadītāja Kristīne Liepiņa.

Par lobēšanas aspektiem runās sabiedrības par atklātību "Delna" vadītājs Roberts Putnis, bet par sabiedriskā labuma organizāciju darbību - Finanšu ministrijas pārstāve Irita Lukšo.

NVO dalības maksu pasākumam sedz Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts.

NVO institūts ir pētniecības un apmācību programma NVO, kas piedāvā kvalitatīvas mācību programmas un pētījumus par NVO aktuālām tēmām.

Pagājušā gada laikā NVO institūts nodrošinājis 46 bezmaksas apmācības un kursus kopumā 718 organizāciju pārstāvjiem.

2005.gadā NVO institūts iedibināja tradīciju pasniegt balvu gada labākajām NVO. NVO institūta prēmija iedibināta ar mērķi veicināt organizāciju popularitāti, stiprināt motivāciju un veicināt darbības efektivitāti.

Konference "Kādai jābūt mūsdienīgai NVO?" sāksies plkst.11, un tā norisināsies viesnīcā "Reval Hotel Latvija", Elizabetes ielā 55, Rīgā.

 

Novados