Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Organizācijai “Emmaus Smiltene” parāds vairākus mēnešus 1

Vairākkārt publicēta informācija, ka sabiedriskā organizācija "Emmaus Smiltene", kas Latvijā ir vienīgā, plāno no Smiltenes pārvākties uz kādu citu vietu. Iedzīvotāji interesējas, vai tas patiešām notiks un cik drīz.

 

"Vai kāds var pateikt cik drīz "Emmaus" pārvāksies? Gribu zināt, jo jāpaspēj vēl aizbraukt. Esmu to iemīļojusi, bet nedzīvoju Smiltenē. Varbūt drīzumā ir gaidāms arī pievedums?",

 

 

"Grib saasināt problēmu tautas acīs. Paši vainīgi, ka nemaksāja īri. Nav ko gaidīt domes palīdzību, lai paši meklē telpas." Tik dažādas domas par sabiedrisko organizāciju un tās likstām ir www.ziemellatviju.lv

 

lietotājiem. "Ziemeļlatvija" skaidro, vai tiešām "Emmaus" nespēj nosegt ikmēneša īres maksu par iznomātajām telpām un cik ilgi SIA "Būvei" vadītājs Sarmis Zauska gatavs ar to samierināties.

 

Parāds ieildzisPēc vairākkārtējiem mēģinājumiem sazvanīt SIA "Būvei" vadītāju, tas beidzot izdodas. "Kāda var būt situācija, ja organizācija pilnībā neatmaksā apkures un īres līgumā nosacīto summu. Lai samaksā parādu, tad viss nokārtosies. Man pašam tālāk jākārto saistības ar banku un saviem darbiniekiem. Manuprāt, šajā lietā ir iesaistītas personiskās ambīcijas," telefonsarunā saka S. Zauska.

 

 

Viņš apgalvo, ka "Emmaus Smiltene" parāds par īrētajām telpām esot vismaz pusgadu. "Acīmredzot viņi nav finansiāli spējīgi nokārtot savas saistības. Man visvairāk nepatīk, ka viņi sevi uztaisa par vislielākajiem cietējiem, kurus neviens vairs neatbalsta. Katram jāskatās no savām iespējām. Es neesmu labdarības organizācija, tā ir "Emmaus", skarbus vārdus organizācijai velta uzņēmējs.

 

Par parāda ilgumu uzņēmēja teiktajam nepiekrīt "Emmaus" valdes priekšsēdētāja Ārija Indrikovska.

 

Ilgāk nevarotJau ilgāku laiku "Emmaus Smiltene" meklē telpas. "Ziemeļlatvijai" zināms, ka tās piedāvātas Grundzālē, Variņos un skatītas Valkā. Jau iepriekš "Emmaus" valdes priekšsēdētāja teica, ka piedāvātās telpas pagastos neesot atbildušas organizācijas prasībās, tāpēc meklēti vēl citi varianti. Šķiet, ka beidzot problēma būs atrisināta, jo valcēnieši ir gatavi uzņemt sabiedrisko organizāciju.

 

SIA "Būvei" vadītājs teic, ka ilgāk par februāri viņš nav gatavs gaidīt. Tad organizācijai būs jāizvācas no pašreizējām telpām Smiltenē, Dzirnavu ielā 4. "Paši teica, ka ātrāk par februāri neizvāksies. Es ar to rēķinos," nosaka uzņēmējs.

Komentāri 1

Novados