Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Paēdušai Latvijai” kartupeļu talkās vāks ziemas krājumus 1

8. un 9. septembrī Alūksnē kopīgā darbā tiks vākti dārzeņi ekonomiskās krīzes skarto ģimeņu ziemas krājumiem.

Maija talkās Alūksnes novada Ziemera pagasta saimniecībā „Polieši" un Apes novada Gaujienas pagasta „Oliņās" tika sastādīti 1,5 hektāri kartupeļu, biešu, kā arī citu sakņaugu. 8. un 9.septembrī šajās zemnieku saimniecībās tiks novākta raža. Talkās ir plānots iesaistīt 20 cilvēku, kuri vākšanas darbus sāks no plkst.10.00.

Arī citur Latvijā septembrī notiks kartupeļu talkas, kas palīdzēs krīzes skartajām ģimenēm visā Latvijā tikt pie jaunās dārzeņu ražas, kas augusi atsaucīgu zemnieku un pašvaldības gādībā.

Ikvienu talkot gribētāju, kas vēlas ar savu darbu palīdzēt ģimenēm, aicinām pieteikties pa e-pastu [email protected].

Vairākas zemnieku saimniecības jau līdz šim aktīvi iesaistījušās ekonomiskās krīzes skarto ģimeņu atbalstīšanā, ziedojot gan kartupeļus, gan burkānus, gan arī citus dārzeņus.

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai" ir labdarības portāla Ziedot.lv projekts, kas sniedz atbalstu krīzes skarto ģimeņu nodrošināšanā ar pārtiku. Palīdzība galvenokārt domāta bezdarba un ekonomiskās krīzes skartām ģimenēm ar bērniem, kā arī bezdarbniekiem, kuriem beidzas pabalsta saņemšanas termiņš, bet darbs objektīvu iemeslu dēļ vēl nav atrasts.

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai" vienai ģimenei mēnesī piešķir pārtikas palīdzību 12 kilogramu apjomā, un šajā pakā ir putraimi, grūbas, rīsi, griķi, auzu pārslas, pelēkie zirņi, makaroni, milti, eļļa, gaļas vai zivju konservi, cukurs, sausais piens, sausais buljons, maize un tēja. Vienas šādas pārtikas pakas vērtība ir vidēji 8,5 lati.

Ziedot.lv aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu, atbalstīt projektu „Paēdušai Latvijai", izmantojot „Maxima" veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes.

Komentāri 1

kadēļ tad ražu nevar vākt tie, kam tā ir paredzēta?

pirms 10 gadiem, 2010.09.08 13:41

Novados