Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Patīkamus mirkļus dāvās māmiņām 5

Ierasts, ka māmiņas vispirms rūpējas par saviem bērniem, lai viņiem vienmēr būtu siltas kājas un pilns vēders. Bieži vien savam priekam neatliek ne laika, ne līdzekļu. Tāpēc šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļas darbinieki sagādājuši patīkamu pārsteigumu 21 māmiņai no Smiltenes.

"Pagājušajā gadā ar iedzīvotāju atbalstu vācām mīkstās rotaļlietas un grāmatas, kuras Ziemassvētkos dāvinājām bērniem. Šoziem vēlamies iepriecināt māmiņas, jo, rūpējoties par savām atvasēm, viņas piemirst sevi," stāsta Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante.

Viņai radās iecere sarūpēt pilsētā dzīvojošām māmiņām dāvanu karti friziera apmeklējumam decembrī. M. Vīgante ar savu ideju iepazīstināja meistarus desmit Smiltenes frizētavās. "Biju patīkami pārsteigta, ka nesaņēmu nevienu atteikumu. Visas uzrunātās frizieres piekrita manis izvēlētajām sievietēm palīdzēt sajust svētku noskaņojumu un prieku, sniedzot savus pakalpojumus. Māmiņas uz svētkiem varēs izskatīties vēl skaistāk," priecājas M. Vīgante.

Sievietes, kuras LSK Smiltenes nodaļa pārsteigs, izvēlētas pēc principa: dāvanu karti saņems tās māmiņas, kuru ģimenē ir pieci, seši, septiņi vai vairāk cilvēku. "Skatījos pēc sociālā dienesta izsniegtās izziņas. Lielākoties tās ir daudzbērnu ģimeņu māmiņas. Viņām esmu izgatavojusi ielūgumus ar frizētavu nosaukumiem.

Viss notiks loterijas veidā, kuru frizētavu katra sieviete izvilks, pie tā meistara arī dosies. Lūgums pie frizierēm pieteikties laikus, lai varētu vienoties par datumu un to, vai māmiņa vēlēsies griezt matus vai veidot frizūru," stāsta Smiltenes nodaļas vadītāja.

Komentāri 5

birute

Brīnišķīga ideja! Paldies Marutai un frizierītēm !

pirms 9 gadiem, 2010.12.05 20:12

Maruta

Vispirms -paldies jāsaka visām frizierēm,jo tikai pateicoties viņu atsaucībai mana ideja spēj dzīvot un radīt prieku. Rakstā ir neprecizitāte. Ielūgumus gatavoja meistares pašas,es vienīgi aploksnēm radīju svētku noskaņu.

pirms 9 gadiem, 2010.12.05 23:06

sieviete-māmiņa

Lai cik grūti laiki bija un būs, cilvēku atsaucība, sapratne, iejūtība paliks. Tik veiksmīga ideja(Maruta), tik vērtīga atsaucība(frizieres) un tik vajadzīga un sievišķiga iespēja(māmiņas).
Adventes laikā biežāk padomāsim par citiem- tiem kuriem patiesi vajag vairāk(kuplām ģimenēm).

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 09:17

Novados