Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalīsies “Vienotības kilometrā” 1

"Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" biedri apvienojušies komandā un gatavojas piedalīties Nordea Rīgas maratona "Vienotības kilometrā". Ar savu dalību pasākumā viņi vēlas apliecināt savas iespējas un vēlmi līdzdarboties dažādos sabiedrības procesos.

"Nordea Rīgas maratonā mūs uzaicināja piedalīties Latvijas Invalīdu sporta federācijas prezidents Aigars Apinis. Jutāmies pagodināti. Šī mums būs laba iespēja parādīt, ka cilvēki ar invaliditāti joprojām dzīvo sabiedrībā un viņiem ir plašas un daudzveidīgas iespējas. Mēs esam un būsim! Paldies drosmīgiem cilvēkiem, kuri veic sabiedrības izglītošanas darbu un atbalsta šādas aktivitātes!" saka "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola.

Biedrību "Vienotības kilometrā" pārstāvēs piecu cilvēku komanda no Smiltenes, Strenču un Valkas novada.

Strenču bibliotēkas bibliotekāre Antra Else "Vienotības kilometrā" piedalīsies pirmo reizi. "Klāt neviens neko nepienesīs, tāpēc ir jārīkojas pašiem. Uz pasākumu došos, lai sajustu vienotību cilvēku ar īpašām vajadzībām vidū. Parasti šādās reizēs satiekamies un izrunājamies par sev aktuālo, apmaināmies ar jaunāko informāciju. Ja nepieciešams, atbalstām viens otru," stāsta A. Else.

Noreda maratons Rīgā notiks 23. maijā. Tā ietvaros notiks arī "Vienotības kilometrs", kuram cilvēku ar invaliditāti organizācijas, kā arī individuāli dalībnieki var pieteikties vēl tikai divas dienas. Lai pieteiktu dalību "Vienotības skrējienā", līdz 30. aprīlim uz e-pastu [email protected] jāatsūta organizācijas nosaukums un dalībnieku skaits.

"Vienotības kilometrs" ir iespēja līdzdarboties cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti un iespējām, jo pasākuma galvenā būtība un vērtība ir piedalīšanās. Bez pārsteigumiem un interesantām tikšanām, atraktīvākajai komandai un pārliecinošākajam skrējējam būs organizatoru sarūpētas balvas.

Komentāri 1

ancera

Tas ir ko vērts.Iesaku visiem kaut reizi izmēģināt.šī vienotības sajūta ir fantastiska.Ja vien būs iespēja,būšu tur ik gadu turpmāk!!!

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 19:27

Novados