Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radoši vēji pieaugušo izglītībā

Latvijas Lauku sieviešu apvienības dalībnieces no bijušā Valkas rajona viesojās Zemgales pusē Ēberģē, kur norisinājās radošs pasākums "Es skatos, mācos un mācu".

Pasākums norisinājās Latvijas Lauku sieviešu apvienības (LLSA) un Izglītības un kultūras mūžizglītības programmas „Grundtvig" partnerības projekta "Radoši vēji pieaugušo izglītībā" ietvaros.

Tikšanās notika Mazzalves pamatskolā un tika veltīta gan "Grundtvig" programmas desmitgadei, gan arī LLSA pastāvēšanas desmitgadei. Kā pastāstīja aktīviste Ženija Daudziete, dalībniecēm garlaicīgi nebija ne mirkli, jo vajadzēja kaut ko iemācīt citiem un arī pašām apgūt jaunas prasmes.

Sākumā viešņas apguva mūsdienās tik svarīgās datoriemaņas, kā arī iemācījās izveidot labu un efektīvu datorprezentāciju. Vēlāk "Spridzenes" no Lapmežciema rādīja un mācīja, kā ātri un vienkārši izgatavot dekorus, ar kuriem var atsvaidzināt interjeru un tērpu.

"Taču namamātes "Ērberģietes" savu priekšnesumu pieteica kā "Ērberģiešu lielīšanos" un pārsteidza skatītājas ar savu tamborēto karogu," stāsta pasākuma dalībniece Liene Pupene. Nobeigumā visi varēja baudīt Ž. Daudzietes vadītās Smiltenes pagasta senioru deju kopas „Smiltesele" deju priekšnesumu. Skatītājus tas aizrāva tik ļoti, ka tie bija gatavi apgūt vairākas dejas. "Mājup devāmies smaidīgas un ar jaunām zināšanām. Lai vairāk tādu vienojošu pasākumu," saka Ž. Daudziete.

Novados