Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rosinās domāt, kā novadam būs labāk

Latvijas lauku sieviešu apvienība (LLSA) sadarbībā ar biedrību "Kultūrizglītība un sports" 23. novembrī pulksten 10.00 Smiltenes kultūras un sporta centrā organizē diskusiju.

 

LLSA Smiltenes, Strenču un Valkas novada koordinatore Ženija Daudziete informē, ka diskusija noritēs starp pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, iedzīvotājiem un uzņēmējiem. "Tiks analizēti lauku attīstības jautājumi, izstrādājot sadarbības stratēģiju.

 

 Kopā noskaidrosim Smiltenes novada vajadzības, iespējas un sadarbības moduļus. Darīsim zināmu, ko mēs varam darīt sava novada labā," saka Ž. Daudziete. Viņa piebilst, ka stāstīs par dažādiem konkursiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem būs iespēja iepazīstināt ar savu darbības virzienu, ar izdarīto un nākotnes iecerēm.

 

Pieteikties pasākumam var līdz 21. novembrim, zvanot Ž. Daudzietei pa tālruni 26229318.

Novados