Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas vidzemnieki ar īpašām vajadzībām 1

22. augustā Ērģemē notika Vidzemes reģiona sporta spēles cilvēkiem ar invaliditāti. Šajās sportā spēlēs piedalījās dalībnieki no Alūksnes, Cēsīm, Limbažiem, Gulbenes, Valmieras, Valkas, Smiltenes un Strenčiem.

Video šeit!

 

Sporta spēļu atklāšanā piedalījās pasākuma organizatori Mārcis Krams un biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola, kā arī Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs, Valkas novada domes sociālā dienesta vadītāja Mārīte Magone un Ērģemes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Krams.

 

"Mūsu biedrībai bija uzticēta šo spēļu organizēšana. Izdarījām visu, ko spējām, un, šķiet tas arī izdevās," gandarīta D. Vītola. Savukārt Mārcis bija galvenais sporta aktivitāšu plānotājs un tiesnesis. Par balvu fondu parūpējās Valkas novada dome.

 

Sporta spēlēs dalībnieki sacentās deviņos sporta veidos. Dažos no tiem uz goda pjedestāla kāpa arī Smiltenes, Valkas un Strenču novada sportisti.

 

Portfeļa mešanā 2. vietu izcīnīja smilteniete Ilze Čepanone. Florbola soda metienos 3.vietā valcēniete Gita Taube. Boccio sacensībās 3. vietu ieguva smiltenieši. Kā "Ziemeļlatvijai" paskaidroja M. Krams, boccio ir komandu sacensība, kurā bumbai jānokļūst pēc iespējas tuvāk norādītajai vietai. Tas ir kaut kas līdzīgs kērlingam (akmens ripas slidināšana uz ledus) vasaras variants. Ratiņkrēslu rallijā 2. vietu izcīnīja Antra Else no Strenčiem.

 

Sporta spēļu dalībnieki ir pateicīgi Ērģemes pamatskolas vēstures skolotājam Valteram Beldavam par sarīkoto ekskursiju uz Ērģemes pilsdrupām. Turnas tautas nama pašdarbnieku deju kolektīvs bija sagatavojis savu programmu, bet Ērģemes jaunieši bija gana pacietīgi, lai ikvienam sporta spēļu dalībniekam sniegtu palīdzīgu roku un padomu par sporta veidu specifiku.

 

Komandu pārstāvji vienojās, ka nākamgad Vidzemes reģiona sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām organizēs Alūksnes invalīdu organizācijas pārstāvji.

Komentāri 1

Antra Else

Šīs bija spēles,kas paliks atmiņā uz ilgu laiku.Mani arī māca bažas,kā šajos ekonomiski grūtajos laikos,varēs noorganizēt vērienīgus sporta svētkus invalīdiem.Gods un slava organizatoriem.Tik plaši apmeklēti un ar azartu visi metās iekšā katrā disciplīnā.Pat no tālienes komandas nebija nogurušas no tālā ceļa!
Paldies arī tiesnešiem,kas visu noorganizēja tā,ka nebija nekādas kavēšanās un viss ritēja raiti uz priekšu.Boccio ievilkās ilgi,bet tur gīaja spraigas cīņas un ar interesi varēja vērot notiekošo.
Tā bija lieliski pavadīta diena un arī laika apstākļi mūs lutināja.
No Strenčiem aktīvu līdzdalību pieteica pieci cilvēki,kas cīnījās ar visu atdevi!
Paldies Strenču novada domei,par atbalstu,nodrošinot ar transportu!!

Uz tikšanos nākamajā saietā!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 19:18

Novados