Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagādā prieku “Ligzdiņas” bērniem 1

Ar pikniku svaigā gaisā Pilskalnā pie ugunskura bērnu centra "Ligzdiņa" skolotājas atvadījās no saviem audzēkņiem uz Līgo svētku brīvdienām.

 

Kaut laiks bija vēss, lietus izpalika, un bērni varēja cept desiņas pie ugunskura, našķoties ar Jāņu sieru un sviestmaizītēm Pilskalna lapenītē, par ko mums jāpateicas mūsu draugiem, kas bērniem sagādāja šo cienastu: Mārim Baranovskim un SIA "Emija", kafejnīcas "Akords" vadītājai Inetai Ludzeniecei un veikala "Palma" vadītājām Dainai Nīmanei un Gintai Rudzītei.

 

Bērnu centrā "Ligzdiņa" jau par tradīciju kļuva audzēkņu vārda un dzimšanas dienu svinības ar nelielām dāvaniņām un cienastu, kā arī atbalsts maznodrošinātiem bērniem ar pārtikas produktiem. Inese Semjonova ar ģimeni un SIA "Servilat", Jurģis Krasts un Gunta Bole no z/s "Kunturi", Velga un Juris Pauloviči no z/s "Ķelmēni" - tie ir cilvēki, kuri ikdienā rūpējas par bērniem.

 

Paldies Jānim Krasņickim un SIA "Palsa", kas atbalstīja "Ligzdiņas" pasākumus ar savu produkciju, SIA "Maxima Latvija" un visiem, kas ziedoja "Ligzdiņai" uzņēmuma veikalā "Maxima".

 

Šajās dienās lielu prieku mums sagādāja mūsu novadniece Gunta Baltā, kura atveda jaunās bērnu drēbītes un apavus mūsu audzēkņiem. Šī humānā palīdzība ir sašķirota un tiks izdalīta bērniem un viņu vecākiem pēc brauciena uz Tūju, kas notiks 2. augustā.

 

Jūlijā "Ligzdiņa" gaidīs pie sevis pirmsskolas vecuma bērnus no 5 līdz 6 gadiņiem uz nodarbībām, jo šajā laikā bērnudārzos ir atvaļinājums. Uzturēšanās šajās grupiņās būs daļēji jāsedz arī vecākiem.Par visām šīm iespējām pateicamies mūsu draugiem un atbalstītājiem, kas ļauj "Ligzdiņai" pastāvēt un darboties, lai palīdzētu mūsu bērniem.

Komentāri 1

Novados