Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagādā prieku trūcīgo ģimeņu bērniem

Smiltenes bērnu centra "Ligzdiņa" audzēkņu sirdis šoziem sasildīja labdarības svētku pasākums Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Tajā piedalījās vairāk nekā 300 bērnu no Valmieras, Cēsu, Strenču un Smiltenes novadiem.

 

"Bērni no trūcīgām un sociāli neaizsargātām ģimenēm, kā arī bērni ar īpašām vajadzībām guva daudz prieka, kas ļāva nedomāt par grūtībām, ko viņi izjūt ikdienā," gandarīta par pasākumu teic bērnu centra "Ligzdiņa" vadītāja Natālija Gailīte.

Mazie smiltenieši kopā ar citiem bērniem piedalījās jautrās, interesantās atrakcijās un skatījās Siguldas Tautas teātra uzvedumu. Svētku dāvanas un saldumus sarūpēja uzņēmumi "Laima" un "Maxima Latvija", bet kafejnīca "Bastions" pacienāja ar garšīgām, sātīgām pusdienām. Tā bija firmas "Kantīne B" direktores Ivetas Bošas dāvana.

N. Gailīte skaidro, ka šis svētku sarīkojums ir viens no pasākumiem labdarības programmā "Siltā sirds", ko īsteno trūcīgo bērnu un bērnu ar īpašām vajadzībām atbalstam daudzviet Latvijā.

Programmas iniciators ir Smiltenes bērnu centrs "Ligzdiņa". Jau īstenoti vairāki projekti kopā ar atbalstītājiem un sadarbības partneriem. Ziemeļvidzemē tie ir Latvijas Vājdzirdīgo asociācija un biedrība "Palīdzi līdzcilvēkam".

Pērn valmierieši ciemojās Smiltenē akciju sabiedrības "Hipotēku un zemes banka" finansētajā labdarības pasākumā "Būsim kopā", ko atbalstīja uzņēmumi "Laima", SIA "Maxima Latvija", uzņēmēji Smiltenē un Valmierā, kā arī Smiltenes ģimnāzija.

"Sirsnīgs paldies programmas "Siltā sirds" atbalstītājiem par iespēju daudziem bērniem no Ziemeļvidzemes izjust prieku un svētku sajūtu šajā grūtajā laikā," pateicas N. Gailīte.Šobrīd "Ligzdiņu" apmeklē 36 bērni no Smiltenes pilsētas un apkārtējiem pagastiem vecumā no pieciem līdz 12 gadiem.

 

Šajā mācību gadā turpat, "Ligzdiņas" telpās, viņiem ir iespēja mācīties bezmaksas mākslas pulciņā "Mazais amatnieks". Katru nedēļu centra audzēkņi saņem pārtiku, ko viņu atbalstam sūta uzņēmēji.

Novados