Sasilda cilvēku labestība Smiltenē 4

Pateicoties daudziem labvēļiem, svētkus vakar nosvinēja Smiltenes bērnu brīvā laika centrs "Ligzdiņa". Jau otro gadu "Ligzdiņas" audzēkņus Lieldienās uzņem viesu nama "Oāze" saimnieki Pērkstiņu ģimene. Bērni krāso olas, šūpojas izpušķotās šūpolēs un mielojas pie viņiem uzklātā svētku galda.

Šopavasar kopā ar brīvprātīgo skolotāju Silviju Dzalbi centra "Ligzdiņa" audzēkņi arī iestudēja ludziņu, iepriecinot pārējos grupas biedrus un ciemiņus, Launkalnes pagasta folkloras kopu un tās vadītāju Lieni Strazdiņu. Launkalnieši iepazīstināja bērnus ar Lieldienu tradīcijām.

Centra "Ligzdiņa" vadītāja Natālija Gailīte pateicas visiem labvēļiem, kuri palīdzēja sarīkot svētkus mazturīgo ģimeņu bērniem: uzņēmumiem "Palsa", "Servilat", "Ķelmēni", "Kunturi", "Jaunrudaci", "Ivaviks" un to īpašniekiem, Smiltenes tehnikuma ēdnīcas vadītājai Astrīdai Pinkovskai un Ingai Dreimanei.

Šī Lieldienu nedēļa N. Gailītei ir īpaša vēl ar kādu nozīmīgu notikumu. Šodien, 21. aprīlī, Valmierā, pateicoties vietējās pašvaldības atbalstam, durvis ver "Ligzdiņas" filiāle. Tā atradīsies sociālajā mājā Purva ielā 13.

Komentāri 4

asprātis

...nja...
Sandra Pētersone ir NEPĀRSPĒJAMA žurnāliste!!! :)) :)) :))
Vakar jau pulksten 14.10 tika burts-burtā nopublicēts šis raksts!!!
Izteicu asu piezīmi par rakstītājas TĀLREDZĪBU!!! :)) Burtiski 30 min. laikā pazuda gan pats raksts, gan mani komentāri! Skat - un šodien jau atkal Sandra "iepriecina" ar to pašu informāciju!!! Saprotu - pašai nebija laiks "pagodināt" pasākumu ar savu klātbūtni, bet "maizīte jau jāpelna" un kaut kas jāraksta! :))
NOŽĒLOJAMI ŽURNĀLISTIŅI!!!
KAUNS!!!

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 20:43

OzolaS

Cien. lietotāj!Diemžēl šajā gadījumā raksta publicēšanai nav nekāda sakara ar žurnālistes darbu. Ievietojot publikāciju, pieļāvu tehnisku kļūdu, kas rakstam lika parādīties portālā tieši dienu iepriekš nekā bija plānots. Pēc kritizējošā komentāra, šo kļūmi novērsu, tāpēc lieki meklēt to, kā patiesībā nebija!

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 20:51

no laukiem

OzolaS. Ceru ka manu jums un jūsu pārstāvētajam laikrakstam, netīkamu komentāru dzēšana arī izrādīsies tehniska kļūme,par ko ceru no jums saņemt atvainošanos, kā arī izsaku lielu cerību ka man tiks atjaunota brīva piekļuve jūsu vadītajam portālam /ziemeļatvija.lv/ .

pirms 10 gadiem, 2011.04.22 17:20

abols

Priecajos par "Ligzdinu"!Forsi ka berniem ir visadi labveli.

pirms 10 gadiem, 2011.04.23 02:14

Novados