Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saviļņojuma pilns mirklis Smiltenē 1

Ik gadu svētku laikā Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļas brīvprātīgie cenšas kādam sagādāt pārsteigumu. Šoziem kopā ar bērnudārza "Pīlādzītis" audzēkņiem un pedagogiem tika sarūpēts koncerts slimnīcā.

Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante stāsta, ka šoziem viņu ar idejām apsteidza bērnudārza "Pīlādzītis" audzinātājas. Viņas ierosināja veltīt pasākumu Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas iemītniekiem, kuriem svētku laikā nav iespējas būt mājās kopā ar saviem mīļajiem tuviniekiem.

"Ar audzinātājām kopīgi veidojām šo pasākumu, viņas sarūpēja siltu, mīļu dāvanu - adītas zeķes, cimdus un kādu džemperi. Savukārt mēs no savas puses ar Smiltenes novada domes sociālā dienesta atbalstu sagādājām saldumu paciņas. Pavisam uz to brīdi nodaļā bija 27 pacienti, bet iepriekš līdzekļi dāvanām bija paredzēti divdesmit cilvēkiem. Lai varētu iepriecināt visus, jāsaka paldies Sandrim Melderim par āboliem un Gaidai Ozolai par piparkūkām," saka M. Vīgante.

Pasākums izvērtās saviļņojuma pilns, jo "Pīlādzīša" audzēkņu sniegtais koncerts līdz asarām aizkustināja ne vienu vien slimnīcas pacientu. Kāda sieviete bija īpaši pateicīga koncerta dalībniekiem, jo viņa pēdējo trīs gadu laikā neko tik jauku nebija piedzīvojusi.

Komentāri 1

paldies

Paldies čaklajām "'Pīlādzīša" audzinātājām Ingunai Slapjumai un Guntai Mežulei! Lai nepietrūkst labestības arī turpmāk !

pirms 9 gadiem, 2011.01.03 11:08

Novados