Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Senioru deju kolektīvs gatavojas vērienīgiem svētkiem

Valkas rajona biedrība "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" kopā ar Valgas apriņķa un Veru apgabala invalīdu organizācijām īsteno projektu "Dziesmu un deju svētku tradīciju saglabāšana pierobežu reģiona cilvēkiem ar īpašām vajadzībām".

 

11. septembrī Smiltenes un kultūras sporta centrā biedrība "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" (ATBALSTS) rīkos vērienīgu pasākumu - Dziesmu un deju svētkus pierobežu reģiona cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tā ietvaros senioru deju kolektīvs "Pīlādzītis" svinēs savu trīs gadu jubileju.

 

ATBALSTS valdes priekšsēdētāja Diāna Vītola stāsta, ka pasākums norisināsies visu dienu. Svētkos piedalīsies 60 cilvēku no Igaunijas. Pavisam plānots ap divsimt dalībnieku.

 

"Visas dienas garumā notiks dažādas aktivitātes, igauņi dosies ekskursijā pa Smilteni. Pēc vakara koncerta viesi no kaimiņu valsts nakšņos tepat un nākamajā dienā dosies pieredzes apmaiņā uz Valku," stāsta D. Vītola. Pasākuma rīkošanā ieguldīts ne mazums pūļu.

 

Biedrības senioru deju kolektīva vadītājas palīdze Ženija Daudziete stāsta, ka patlaban notiek spraiga gatavošanās jubilejas pasākumam, kurā piedalīsies arī dejotājas no Vijciema, Palmanes, Blomes, Strenčiem un senioru koris "Mežābele".

 

 

"Svētki būs ļoti jauki, jo programma ir interesanta. Rādīsim savu pirmo deju, jau iemīļotās un pavisam jaunas. Pa šiem gadiem dejotājas ir sadraudzējušās, kļuvušas kustīgākas un aktīvākas. Meistarība palielinājusies krietni," saka Ž. Daudziete.

Novados