Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē deputāti atbalsta ideju par veselības taku

Smiltenes novada domes sēdes kartībā tika iekļauts fonda "Krustceles" iesniegums par veselības takas izveidi Cērtenes pilskalnā un atpūtas vietas ierīkošanu. Visi deputāti nobalso par.

"Ziemeļlatvija" vairākkārt rakstījusi, ka fonds "Krustceles" jau vairākus gadus iesaistās pilskalna sakopšanas darbos, iesaistot jaunatni. Šogad 19. aprīlī fonda pārstāvji vērsās Smiltenes novada domē ar iesniegumu, kurā lūgts atļaut izveidot veselības taku Cērtenes pilskalna teritorijā un atpūtas vietu Drandupītes krastā.

Ņemot vērā domes Finanšu un attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas 21. aprīļa atzinumu, atklāti balsojot, ar 12 balsīm par, pašvaldība nolēma atbalstīt "Krustceles" ideju par veselības taku un atpūtas vietu, konkrēto elementu risinājumu, to izvietojuma vietu kartē saskaņojot ar Smiltenes novada domes ainavu arhitekti.

Novados