Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē saņemts kārtējais palīdzības sūtījums

Latvijas Sarkanā Krusta Valkas komitejas Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante informē, ka ir saņemts kārtējais pārtikas paku sūtījums. Tās paredzētas pilsētas iedzīvotājiem, kuri var uzrādīt derīgas trūcīgas personas vai ģimenes izziņas oriģinālu.

"Pavisam saņēmām nedaudz vairāk par trīssimt pārtikas pakām. Tās domātas pusotram mēnesim. Vienā mēnesī saiņus varam izsniegt ne vairāk kā 253 cilvēkiem. Kopš nedēļas sākuma smiltenieši tās var izņemt Smiltenes nodaļā," stāsta M. Vīgante.

To var izdarīt katru darba dienu. Pirmdienās, otrdienās, trešdienās no pulksten 9.00 līdz 15.00, ceturtdienās no 11.00 līdz 16.00, piektdienās no 9.00 līdz 14.00. "Nākot pie mums, neaizmirstiet paņemt līdzi derīgu izziņu," piebilst Smiltenes nodaļas vadītāja.

Novados