Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šogad vasaras skola lauku sievietēm norisināsies Strenčos

Latvijas Lauku sieviešu Apvienība (LLSA) un biedrība „Kultūrizglītība un Sports", sadarbībā ar Strenču novadu rīkos Labās pieredzes skolu. Vasaras skola Strenčos norisināsies 21. un 22. jūlijā.

 

LLSA Valkas rajona koordinatore Ženija Daudziete norāda, ka Labās pieredzes skolas mērķis ir rosināt sievietes iesaistīties sabiedrības attīstības procesos.

 

Pagājušajā gadā Labās pieredzes skola notika Palsmanē, un uz to ieradās vairāk nekā 60 sieviešu no Alūksnes, Gulbenes, Valmieras, Madonas un Valkas rajona. Mājinieces pārstāvēja Palsmanes, Plāņu, Variņu, Launkalnes, Blomes, Ērģemes pagastu un Valkas un Smiltenes pilsētas iedzīvotājas.

 

Pirmajā vasaras skolas dienā organizatori piedāvās ekskursiju uz Strenču pilsētas ievērojamākajām vietām, kā arī dažādas lekcijas, piemēram, par atkarībām un to pazīmēm, par to, ko sola zvaigzes. Varēs iepazīties arī ar mikrokredīta sasniegumiem, uzzināt par dabas aizsardzību un LEADER kustību. Vakars noslēgsies ar sadziedāšanos un dalīšanos pieredzē.

 

Otrajā dienā organizatori dalībniecēm noorganizējuši darbu grupās. Dalībnieces varēs izvēlēties pērlīšu vēršanu, filcēšanu vai Tenerifes mežģīņu darināšanu un kulināriju. Interesenti varēs iegūt informāciju par ziedu terapiju veselības stiprināšanai, kā arī uzzināt par attīstības iepējām LLSA un citām interesantām lietām.

 

"Ar savu pārstāvniecību vasaras skolā piedalās katrs sieviešu klubiņš (formāls vai neformāls), var pieteikties arī individuāli. Visiem dalībniekiem jāņem līdzi prezentācijas materiāli un eksponāti izstādei "Gada veikums". Galvenais ir nenobīties, jo prezentācijas laiks ir līdz trīs minūtēm, " pastāsta Ž. Daudziete.

 

Labās pieredzes skolai var pieteikties līdz 15. jūlijam. pie Ženijas Daudzietes - tālrunis 26229318, vai Ritas Zeltītes Treisneres - tālrunis 29139816, kā arī rakstot uz e-pastu [email protected].

Novados