Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā izbauda ceļojumu

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 46 bērni no maznodrošinātām ģimenēm un bērni ar īpašam vajadzībām no Smiltenes, Smiltenes pagasta un Valmieras saņēma ļoti skaistu dāvanu - braucienu uz Rīgas zooloģisko dārzu.

 

Visā pasaulē 1. jūniju atzīmē kā Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Šajā dienā veiksmīgi noslēdzās SIA "Rimi Latvija", Smiltenes bērnu centra "Ligzdiņa" un "Latvijas vājdzirdīgo asociācijas" labdarības akcija "Palīdzēsim kopā" ziedojumu vākšanai.

 

Bērnu centra "Ligzdiņa" valdes priekšsēdētāja Natālija Gailīte informē: "Pateicoties labdarības akcijai, kura noritēja firmas "Rimi Latvija" Valmieras "Supernetto" veikalā, bērniem bija iespēja doties uz Rīgas zooloģisko dārzu un ieraudzīt dzīvniekus, kurus līdz šim viņiem bijusi iespēja skatīt tikai televīzijas ekrānos."

 

N. Gailīte stāsta, ka Rīgā bērniem bijusi iespēja vizināties ar vilcieniņu Mežaparkā, izpriecāties atrakciju parkā, kā arī paēst bezmaksas pusdienas.

 

Desmitgadīgās Sandijas un septiņgadīgā Arta mamma Sarmīte Špate pastāsta, ka visi par ekskursiju bijuši sajūsmā. Viņas bērniem visvairāk paticis brauciens ar vilcieniņu, ko viņi izbaudījuši pirmo reizi.

 

N. Gailīte norāda, ka, pateicoties akcijai "Palīdzēsim kopā", bērnus sagaida vēl daudzi pārsteigumi - augustā paredzēts brauciens uz jūru, kā arī Ziemassvētkos ciemošanās pie Valmieras draugiem no "Latvijas vājdzirdīgo asociācijas". S. Špate pastāsta, ka arī Sandija un Artis gaidāmos ceļojumus gaida ar nepacietību.

Novados