Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču kultūras namā pulcēsies vienuviet lauku sievietes

Janvāra pēdējā dienā Strenčos notiks Latvijas Lauku sieviešu apvienības Valkas rajona koordinatores organizētais pasākums rajona sievietēm. Tajā spriedīs par vasaras skolu un uzzinās jaunāko par veselību, skaistumu un labklājību.

 

Latvijas Lauku sieviešu apvienības (LLSA) Valkas rajona koordinatore Ženija Daudziete 31. janvārī aicina visus rajona sieviešu klubiņus, interešu grupas un sievietes uz tikšanos Strenču pilsētas kultūras nama mazajā zālē.

 

 

Ž. Daudziete sola, ka sievietes iegūs jaunas idejas, gūs informāciju par iespējām savai izaugsmei. "Sievietes var līdzi paņemt savus darbiņus, ar kuriem piedalīties nelielā izstādē," stāsta Valkas rajona koordinatore.

 

Dienas kārtība būs šāda - no pulksten 9.00 līdz 10.00 notiks reģistrācija. Ap pulksten 10.00 rajona dāmas uzrunās Strenču pilsētas domes priekšsēdētāja Velga Graumane, pēc tam uzstāsies LLSA valdes priekšsēdētāja Rita Freimane.

 

 

Vēl pasākuma dalībniecēm būs iespēja uzzināt citu nevalstisko organizāciju piedāvātās iespējas saistībā ar projektiem, norisināsies diskusijas par vasaras skolu, jaunāko dziju pasaulē, veselību, skaistumu un labklājību.

Novados