Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svin svētkus cilvēki ar īpašām vajadzībām 2

Piektdien Strenču kultūras namā notika pasākums "No sirds uz sirdi", kuru saviem biedriem rīkoja Valkas rajona biedrība "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām". Svētki notika jau aizvadītās Valentīndienas noskaņās.

I

lggadējā biedrības aktīviste un viena no pasākuma rīkotajām Antra Else atzīst, ka svētki izdevās, vienīgi dalībnieku bijis pamaz - transporta trūkuma dēļ neieradās valcēnieši.

 

Pasākumā koncertu sniedza vokālā studija "Voice Dance" no Strenčiem (vadītāja Baiba Leite), senioru deju kopa "Pīlādzītis" (vadītājas Ženija Daudziete un Raita Linde) un senioru koris "Mežābele" (vadītājs Juris Lūsis) no Smiltenes. Par pasākuma gaitu rūpējās vakara vadītāja Maija Jančevska.

 

"Maija vakaru padarīja jautru ar mūsdienīgu versiju par pasaku par Sarkangalvīti un anekdošu stāstīšanu," uzskata A. Else.

 

Par mūziku rūpējās mūziķis Hardijs Ķīsītis no Valmieras, kurš viens pats muzicē grupā "[email protected]". Jautājot, vai viņš būtu ar mieru spēlēt arī citos biedrības rīkotajos pasākumos, mūziķis atbildējis, ka vienmēr ir gatavs spēlēt cilvēkiem ar īpašām vajadzībām bez atlīdzības.

 

 

 Antra atceras, kā Hardijs balles apmeklētājus iesaistījis atrakcijās, kā arī pārbaudījis viņu izturību, liekot dejot rokenrolu vairāk nekā 20 minūtes. Plānots, ka nākamais biedrības rīkotais pasākums notiks jau 9. martā Valkā, Rīgas ielā 35. 

 

Biedrības vadītāja Diāna Vītola atzīst, ka, rīkojot kultūras pasākumus, tā ir papildu slodze, tomēr tas ir jādara, jo šodienas apstākļos cilvēki ar īpašajām vajadzībām jūtas vientuļi, bet šādus pasākumus viņi apmeklē labprāt. Pašlaik Valkas rajonā reģistrēti vairāk nekā tūkstots cilvēku ar īpašām vajadzībām, bet biedrībā darbojas vairāk nekā 300.

 

D. Vītola uzskata, ka pasākums izdevās godam, vienīgi gribējās, lai atsaucība no strencēniešu puses būtu lielāka. Vadītāja pieļauj, ka vainīga slimošana un gripas laiks.

 

Komentāri 2

Antra Else

Izlasīju rakstu,ko pati biju sūtījusi Ingai,mani pārsteidza fakts,ka tiek sagrozīti vārdi,kas attiecas uz muzikantu,šoreiz runa bija par šo pasākumu nevis visiem,kuru Hardijs atbalstīja.
Un esmu pārsteigta par to,ka nav izteikta neviena pateicība cilvēkiem,kas mani atbalstīja,jo viena ratiņos sēžot, es to nespētu izdarīt.
Paldies gribu teikt, Strenču pilsētas domes priekšsēdētājai Velgai Graumanei, par atbalstu un atļauju izmantot kultūras nama zāli,Daigai Kalniņai par zāles noformējumu, kultūras nama direktorei Daigai Beitikai par pretimnākšanu un zāles sakārtošanu,kolēģei Marinai Vdovičenko,kas visu iemūžināja kadrā,un muzikantam Hardijam Ķīsītim par atbalstu, kas spēlēja no sirds uz sirdi.
Paldies arī visiem apmeklētājiem, un uz tikšanos kādā citā pasākumā!!!

pirms 11 gadiem, 2009.02.24 16:28

Antra Else

Piemirsu pieminēt un paldies pateikt, Baibai Leitei par to,ka piekrita sniegt koncertu ar saviem vokālistiem,un skaņu operatoram Andrim Liepiņam!!!
Sirsnīgs paldies Jums visiem,ka atbalstījāt mani!!!

pirms 11 gadiem, 2009.02.24 16:42

Novados