Top raidījums par Vidzemes nevalstisko organizāciju darbu

Ar mērķi popularizēt vietējās Vidzemes reģiona nevalstiskās organizācijas (NVO) un sekmētu iedzīvotāju izpratni un atbalstu NVO sektoram, tiek veidots televīzijas raidījums ar četru Vidzemes NVO dalību.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valmieras novada fonda līdzekļu piesaistes un sabiedrisko attiecību speciāliste Valda Jurāne, televīzijas pārraidē "Augstākā labuma NVO" piedalīsies Cēsu rajona invalīdu biedrība, Kristīgais žēlsirdības centrs Valmierā, Rūjienas novada ģimenes atbalsta centrs "Vārpiņa" un biedrība "Fantāzija" no Alūksnes rajona Vidagas. "Tās ir organizācijas, kuras aktīvi un sekmīgi darbojas savā apkaimē, sniedzot cilvēkiem iespēju iesaistīties un līdzdarboties sabiedriski nozīmīgos procesos," norādīja Jurāne.

Raidījums vēstīs par šo NVO ikdienas darbu un sasniegumiem, kā arī ieguldījumu vietējās dzīves vides sakārtošanā un uzlabošanā.

"Šie būs iedvesmojoši un pozitīvi piemēri NVO jomā. Turklāt tā arī būs šo organizāciju iespēja uzrunāt plašāku sabiedrību, aicinot iedzīvotājus iesaistīties savās aktivitātēs un stiprinot dažādu sabiedrības grupu atbalstu NVO sektoram kopumā," klāstīja Jurāne.

Raidījumu veido Valmieras novada fonds ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta finansiālu atbalstu.

Raidījums top sadarbībā ar Vidzemes televīziju, bet tehniski tas būs piemērots rādīšanai jebkurā televīzijā.

Novados