Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā mācās gatavot Valentīndienas mielastu

Visu mīlētāju dienas priekšvakarā notika jau otrā „Kamoliņa" kulinārijas nodarbība. Šoreiz pensionāru kluba dalībniece Ausma Sikatere mācīja jauniešiem gatavot saldumus. Klātesošie uzzināja ne tikai svarīgus knifiņus pavārmākslā, bet arī daudz interesanta par rauga noderīgumu uzturā un skaistumkopšanā.

Katram no mums ir sava īpašā mīlestības recepte un laimes sajūtas sastāvdaļas. Tomēr mums visiem ir arī kas kopīgs: no visām sešām garšām vissvarīgākā esot saldā, jo tieši tā tiek saukta par mīlestības garšu. Kad tad vēl, ja ne pirms Valentīndienas panašķēties ar pašu gatavotiem saldumiem?!

Mīlestība ir tad, kad tu satiecies ar kādu un atdod viņam lielāko daļu savu frī kartupeļu un neko neprasi pretī" (Chrissī, 6 gadi). Novēlam Jums dalīties mīlestībā un visā labajā ne tikai svētkos, bet katru dienu, arī piedaloties „Kamoliņa" neformālās izglītības nodarbībās.

Jau ziņots, ka „Kamoliņš" ir tikšanās vieta dažādu paaudžu cilvēkiem ar mērķi dalīties zināšanās. Līdz šim jaunieši mācījuši pensionāriem datorzinības, savukārt, vecākā gadagājuma dāmas dalījušās pīrādziņu gatavošanas prasmē. Decembrī jaunieši un pensionāri tikās kopīgā sveču liešanas pasākumā. Jau pavisam drīz plānots kopīgs seminārs „Etiķete agrāk un tagad".

Par „Kamoliņa" dalībnieku var kļūt ikviens, kurš gatavs iesaistīties paaudžu pieredzes apmaiņā - nodarbību tēmas un vietu izvēlas paši dalībnieki. Ja arī Tev ir kāda prasme, ar ko gribētu padalīties, vai arī pats vēlies ko apgūt, gaidīsim Latvijas - Igaunijas institūtā!

„Kamoliņu" 2009. gada nogalē ieripināja biedrība „Latvijas - Igaunijas institūts". Gan skolotāji, gan skolnieki ir „Kamoliņa" dalībnieki, kuri attiecīgi parāda un iemāca citiem savas prasmes un gūst pretī jaunas iemaņas, ko sniedz kāds cits dalībnieks.

Novados