Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada NVO diena

Iejusties tēlos un izdzīvot lomas prožektoru gaismā, iemācīties sniegt pirmo palīdzību, piedalīties spēļu turnīros, stāstīt pašiem mazākajiem par videi draudzīgu uzvedību, padarīt Valkas novadu sakoptāku, mainīties ar pieredzēm, piedalīties labdarības pasākumos, mammām un tētiem darboties kopā ar mazulīšiem, uzzināt no vecākās paaudzes kulinārijas noslēpumus un pašam kļūt par skolotāju, mācīties valodas, interesantās aktivitātēs iepazīties ar kaimiņiem igauņiem. Apkopojot iepriekšminēto - apgūt to, kas palīdz ikdienas dzīvē - gan praktiskā, gan psiholoģiskā ziņā.

Te ir uzskaitīta tikai daļa no piedāvājuma, kas pieejama Valkas novada iedzīvotājiem. Ikdienas steigā mēs bieži nepamanām, cik liela nozīme var būt nevalstiskajām organizācijām (NVO), biedrībām, interešu klubiņiem. Tajos var gūt pirmo pieredzi brīvprātīgajā darbā, izmēģināt, vai pēc skolas beigšanas gribētu strādāt šajā nozarē, dažādot ikdienu ar interesantiem pasākumiem, apgūt daudz jaunu prasmju. 

 

Diemžēl trūkst informācijas, ko varam gūt no Valkas novada NVO, tāpat arī šīs organizācijas viena par otru zina pārāk maz. Tādēļ Valkas novada NVO dienā būs iespēja uzzināt sīkāk par katru organizāciju. Kā gadatirgū - iedzīvotāji un iestādes, kas vēlas sadarboties ar NVO, aicināti iepazīties ar piedāvājumu un izvēlēties sev piemērotākos.  

 

Aicinām pieteikties Valkas novada NVO, interešu grupas, klubiņus, lai pastāstītu iedzīvotājiem, pašvaldību pārstāvjiem un viens otram par saviem labajiem darbiem, pieredzi, arī nākotnes iecerēm. Forums notiks Bērnu un jauniešu centra „Mice" zālē (Valkā, Semināra ielā 27). Sākums plkst.10.00, pulcēšanās un reģistrācija no 9.30. 

 

Uzzināsim viens par otru un kopīgi veicināsim novada attīstību! (Pieteikšanās  un plašāka informācija Latvijas - Igaunijas institūtā, Valka, Beverīnas 3 vai pa tālr. 64781193, 29158517, vai rakstot [email protected]). 

Novados