Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmierā: Piešķir līdzekļus sociālās jomas nevalstisko organizāciju atbalstam

Ceturtdien, 18.martā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti nolēma piešķirt Ls 18 870,- sociālā sfērā darbojošos nevalstisko organizāciju atbalstam.

Finansējums piešķirts Valmieras rajona invalīdu biedrībai, Valmieras rajona bērnu un jauniešu-invalīdu biedrībai „Saulīte", Latvijas Nedzirdīgo Savienības Valmieras reģionālajai biedrībai, Valmieras novada fondam, Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras rajona komitejai, biedrībai „Palīdzi līdzcilvēkam", Valmieras rajona invalīdu sporta klubam „Stars S", biedrībai „Valmieras pilsētas pensionārs", Valmieras politiski represēto biedrībai, Valmieras Diabēta biedrībai, biedrībai „Kristīgais žēlsirdības centrs" un Latvijas Vājdzirdīgo Asociācijai.

Valmieras Sociālā dienesta vadītāja Iveta Liepiņa informē, ka piešķirto finansējumu organizācijas izlietos to darbības nodrošināšanai, piemēram, kancelejas, transporta izdevumiem un telefona sakariem, lai spētu plānot un nodrošināt dažādas aktivitātes.

Finansējuma līgumi ar nevalstiskajām organizācijām tiks slēgti tikai pēc pilnīgu finanšu atskaišu saņemšanas par 2009.gadā piešķirto finansējumu.

Jāpiebilst, ka 2009.gadā sociālās jomas nevalstisko organizāciju atbalstam Valmieras pilsētas pašvaldība piešķīra vairāk nekā 19 000 latu.

Novados