Variņos tiksies Sieviešu dienā

Starptautiskajā sieviešu dienā - 8. martā - ikviens interesents aicināts uz pasākumu pagasta bibliotēkā, ko rīko vietējais sieviešu klubiņš "Saulespuķe" un biedrība "Lauku iedzīvotāju sadarbības apvienība (LISA) "Variņi"".

Darba kārtībā būs nevalstiskās organizācijas LISA "Variņi" 2010. gada pārskata apspriešana un apstiprināšana un iesniegumi ar priekšlikumiem par darbu šogad. Uz paveikto atskatīsies arī "Saulespuķe".

Sieviešu dienas noskaņās būs arī svētku cienasts - kliņģeris un kafija. Pasapņot par svešām zemēm un ceļojumiem ļaus Variņu pamatskolas skolotājas Dainas Muižnieces stāstījums par pērn vasarā piedzīvoto ekskursiju uz Sanktpēterburgu Krievijā. To paspilgtinās fotogrāfijas.

Ar interesi D. Muižnieces dalīšanos ceļojuma iespaidos gaida Variņu pagasta bibliotēkas vadītāja Mudīte Pavasare. "Padomju laikā gandrīz katru gadu bijušās Ķempu skolas 9. klases absolventi brauca ekskursijā uz Ļeņingradu (tagad Sanktpēterburgu - redakcijas piezīme). Pati divreiz biju viņiem līdzi. Varēšu salīdzināt, kāda pilsēta ir tagad," teic M. Pavasare.

Pasākums bibliotēkā sāksies pulksten 13.

Novados