Zināma Labās pieredzes skolas dienas kārtība

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja , ka 9. jūlijā Latvijas Lauku sieviešu apvienība sadarbībā ar biedrību "Kultūrizglītība un sports" un "Kāri" Plāņos Labās pieredzes skolā pulcēs tās sievietes, kuras vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti un iesaistīties sabiedrības procesos. Ir kļuvusi zināma dienas kārtība.

Viena no Labās pieredzes skolas rīkotājām Ženija Daudziete informē, ka dalībniecēm Plāņu kultūras namā jāierodas no pulksten 8 līdz 8.40. Šajā laikā paredzēta reģistrācija, rīta kafijas malkošana un izstādes iekārtošana. No pulksten 8.45 līdz 9.15 notiks pasākuma atklāšana.

No pulksten 9.15 līdz 10 dalībniecēm būs iespēja uzzināt jaunumus un interesantus faktus par košumkrūmiem, kokiem un dārziem, bet no 10 līdz 10.45 paredzēta izglītojoša lekcija par sievietes veselību. No 10.45 līdz 11.30 uzstāsies vietējie uzņēmēji, stāstot par mazo uzņēmējdarbību laukos. Viena no tēmām būs jogurti.

Pirms pusdienām, laika posmā no 11.30 līdz 12.10, dāmas spriedīs par latviešu tradīcijām un Saimnieču dienu, bet jau 12.15 pašas varēs doties pusdienās. Pēc tam paredzēti radoši procesi, kur dalībnieces būs aicinātas iesaistīties kādā no darbnīcām: ziedu gatavošana no auduma, konfekšu grāmatas, apsveikuma kartiņu, dāvanu kastīšu no papīra vai avīžu groziņa veidošanas.

Lai process būtu veiksmīgs un pilnvērtīgs, uz radošajām darbnīcām līdzi jāņem: ziediem - organzas audums vai sintētika, adata, diegs, šķēres, svecīte un dažādas pērlītes pēc pašas izvēles; konfekšu grāmatai - divas A4 lieluma kartona loksnes, divdesmit četrkantainas konfektes, lentītes un citi dekori, līme, šķēres un papīra nazis, kurai ir, var ņemt līmes pistoli; apsveikuma kartiņām un dāvanu kastītēm - dēlītis, uz kā griezt, papīra nazis, zīmulis, dekori, kuros ietilpst lentītes, pērlītes, ziediņi un citi dekoratīvi sīkumi; groziņiem no avīzes - avīze, līme un kartons.

Tās sievietes, kuras vēl nav paguvušas pieteikties šai vasaras skolai, to var izdarīt tikai šodien, zvanot Ž. Daudzietei uz 26229318 vai Ritai Zeltītei Treisnerei uz 29139816. Vakar dalību bija pieteikušas desmit sievietes, taču interesi par gaidāmo notikumu izrādījušas vēl daudzas citas.

Novados