Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Abulas lauku partnerība” uzsāk stratēģijas ieviešanu

Biedrība “Abulas lauku partnerība” 2016.gada  22.februārī saņēma Zemkopības Ministrijas lēmumu par “Biedrības “Abulas lauku partnerība” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.-2020.gadam” apstiprināšanu. 

Jau pavisam drīz tiks izsludināta projektu iesniegumu pieņemšana atbilstoši Stratēģijā noteiktajām rīcībām. Paredzams, ka projektu iesniegumu pieņemšana notiks no aprīļa vidus līdz maija vidum, bet par konkrētiem datumiem informācija tiks publicēta biedrības mājas lapā www.abulas.lv, Smiltenes novada mājas lapā www.smiltene.lv un  laikrakstā Ziemeļlatvija. 

Domājot par projektu idejām, aicinām potenciālos projektu iesniedzējus uz semināru “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas un projektu iespējām ELFLA LEADER programmā” , kuras laikā prezentēsim  Startēgiju, stāstīsim tās rīcībām, pieejamo finansējum un projektu vērtēšanas kritērijiem. Seminārā piedalīsies LAD pārstāvis, lai skaidrotu būtiskākās nianses noteikumos un ALTUM pārstāvis -  par finanšu atbalsta iespējām LEADER projektu īstenotājiem. 

Seminārs notiks Smiltenes Kultūras centra mazajā zālē 2016.gada 10.martā plkst.13.00 ( pieteikties elektroniski www.abulas.lv reģistrācija semināram) 

Pirms projektu iesniegumu pieņemšanas (aprīlī), biedrība papildus  rīkos informatīvus seminārus,  lai konsultētu potenciālos projektu iesniedzējus jau tieši par projektu iesniegumu veidlapu aizpildīšanu u.c. jautājumiem.

Novados