Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pamodināt radošo domāšanu

Smiltenes novada biedrība “Abulas lauku partnerība” ikvienu interesentu, kurš grib domāt radoši, aicina nākamo trešdien, 6. decembrī, pulksten 10  uz radošu NEdarbnīcu “Lai ko tu domā, domā citādi!”.


Šis biedrības “Abulas lauku partnerība” rīkotais pasākums apmeklētājiem būs bez maksas un notiks Smiltenes pagasta Kalnamuižā, Smiltenes tehnikuma 6. mājā (2. stāva zālē). 

Radošās Nedarbnīcas mērķis ir, izmantojot radošās domāšanas metodes un piemērus, rosināt “Abulas lauku partnerības” teritorijā darbojošās nevalstiskās organizācijas apzināt un praktiski pielietot savus iekšējos resursus radošu risinājumu izstrādei darbības dažādošanai, tāpat stiprināt māku sadarboties kopēju mērķu sasniegšanai.

“Ļoti daudzi darbojas dažādās nevalstiskās organizācijās (NVO), ir to biedri, ir aktīvi darbojušies  agrāk un arī turpina darboties NVO lauciņā, bet varbūt šobrīd jūtas izsmelti, ir pazudis radošums. Varbūt viņi zina savus iekšējos resursus, bet īsti nezina  kam un kā  tos pielietot. Radošajā NEdarbnīcā kopā ar tās vadītāju Vitu Brakovsku, izmantojot radošās domāšanas metodes un piemērus, kopā mēģināsim to risināt,” stāsta biedrības “Abulas lauku partnerība” vadītāja Sveta Rozīte.

Plānots, ka pasākums ilgs līdz pulksten 16. Vairāk informācijas  par radošo Nedarbnīcu var uzzināt “Abulas lauku partnerības” mājas lapā. Uz pasākumu ir iepriekšēja pieteikšanās līdz 1. decembrim, rakstot e pastu [email protected], vai zvanot pa tālruni 28368431.

“Nāc un izmēri savu un NVO radošuma līmeni, pārliecinies, ka arī tu spēj pozitīvi pārsteigt ar savām idejām un kompetencēm!” aicina “Abulas lauku partnerība”. 


Novados