Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Emmaus Smiltene” uzņemta Eiropas “Emmaus” biedru sarakstā

Labdarības organizācija “Emmaus Smiltene” uzņemta Eiropas “Emmaus” biedru sarakstā. Līdz šim lielākoties smiltenieši saņēma atbalstu no organizācijas Zviedrijā, bet tagad būs iespēja veidot sadarbību ar Franciju.


“Paveras jaunas iespējas sadarbībai un atbalstam, tomēr jādomā, ko varam darīt vairāk no savas puses, kā spēt pašiem sevi uzturēt. Pagājušā gada nogalē, kad Eiropas “Emmaus” viesojās Smiltenē, lai pārliecinātos par mūsu darbību. Viņi bija izbrīnīti, ka spējam šādos apstākļos eksistēt,” saka labdarības organizācijas “Emmaus Smiltene” valdes priekšsēdētāja Ārija Indrikovska.

Viņa cer, ka, kļūstot par starptautiskās organizācijas biedru, varēs sniegt iedzīvotājiem novadā vēl kvalitatīvāku palīdzību. Tradicionāli decembrī “Emmaus Smiltene” saņēma zviedru ikgadējo sūtījumu, kā rezultātā varēja janvārī rīkot labdarības pasākumu vairāk nekā 90 bērniem, dāvinot tiem ārzemnieku sarūpētās mugursomas. Sadarbībā ar Smiltenes pilsētas kultūras centru pasākuma apmeklētājiem bija iespēja baudīt kultūras programmu un iet rotaļās.

Savukārt ikdienā iedzīvotājiem organizācijas telpās Smiltenē, Dakteru ielā, aiz slimnīcas ēkas pret simbolisku ziedojumu ir pieejams gan apģērbs, gan apavi, gan dažādas sadzīves lietas un mēbeles. Kā noskaidroja “Ziemeļlatvija”, joprojām ir iespēja tikt pie slidām, tomēr jārēķinās, ka pieejamie slidu pāri ir no 32. līdz 41. izmēram. Tāpat noliktavā ir arī slēpes. Svarīgi zināt, ka ar trūcīgās un maznodrošinātās personas izziņu apģērbs un apavi ir bez maksas. 

“Emmaus Smiltene” darba laiks: otrdienās un ceturtdienās no pulksten 12 līdz 16, bet trešdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 14.

Novados