Piesakies NVO apmācībām!

Vēl līdz šodienai (11. decembrim) iespējams pieteikties Vidzemes reģiona biedrību un nodibinājumu jauniešu apmācībām "ES pa VIDu ZEMEI" (pieteikuma anketa ej.uz/espaviduzemei), kuras notiks Burtnieku novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā no 8. janvāra līdz 10. janvārim. Apmācībās neformālā gaisotnē jaunieši tiks iepazīstināti ar finanšu ilgtspējas modeļiem nevalstiskajā organizācijā, radīs jaunas naudas piesaistes idejas un smelsies iedvesmu no dažādiem veiksmīgiem sociālās uzņēmējdarbības piemēriem.


Organizatoru mērķis, rīkojot šīs apmācības, ir veicināt Vidzemes reģiona ar jauniešiem saistīto biedrību un nodibinājumu prasmes veikt saimniecisko darbību un piesaistīt naudas līdzekļus savu mērķu īstenošanai. Apmācības vadīs Vita Brakovska, kas pazīstama arī kā "zināšanu eņģelis". Pieteikumi tiek gaidīti no jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kuri darbojas kādā biedrībā vai nodibinājumā. Šī ir lieliska iespēja uzsākt jauno gadu ar jaunu enerģiju, jauniem kontaktiem un daudz radošām idejām. 


Apmācības organizē jauniešu biedrība “VirziensA” ar Valmieras novada fonda un Latvijas Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu. Papildus informācija, zvanot pa tālruņa numuru 25634051, rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Novados