Smiltenieši piedalās Dziedāšanas svētkos

Šonedēļ Siguldā notika tradicionālie Dziedāšanas svētki, uz kuriem savus draugus pulcina biedrība „Aicinājums Tev". Kā ierasts uz Siguldas pagasta Kultūras namu devās arī biedrības "ATBALSTS cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" deju kopa "Pīlādzītis", kā arī biedrības pārstāvji. 


Pasākumā bija iespēja iepazīties ar siguldiešu biedrības dalībnieku radošo darbu izstādi, klausīties dažādos priekšnesumos, kā arī cienāties ar kliņģeri.


Biedrība Dziedāšanas svētkus organizē jau astoto gadu, šajos svētkos tiek aicināti piedalīties biedrības „Aicinājums Tev” draugi no visas Latvijas – dienas centriem, dienas aprūpes centriem, valsts sociālās aprūpes centriem un nevalstiskajām organizācijām.


Dziedāšanas svētku mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti atraisīšanos dziedāšanas priekam un radošai sevis pašizpausmei, dot iespēju parādīt sevi un savu prasmi uzstāties publikas priekšā un dziedāt visiem kopā, pievērst sabiedrības uzmanību cilvēku ar invaliditāti integrācijai sabiedrības dzīvē. Ar katru gadu dalībnieku skaits pieaug. Šogad svētkos savu dalību bija pieteikušas 16 organizācijas.


Foto - Didzis Spunde (b/b ATBALSTS)

Novados