Vislatvijas sporta svētkos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

   Biedrība „ATBALSTS cilvēkiem ar īpašam vajadzībām” 11.jūlijā Medņevā , piedalījās Vislatvijas sporta svētkos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām . Apvienotajā 8.cilvēku komandā kopā bija Valkas, Smiltenes un Strenču novadu biedrības biedri.

Sporta svētkos piedalījās 9.komandas no visas Latvijas: Balvu 2.komandas, Valmieras, Gulbenes, Cēsu, Medņevas, Alūksnes, Limbažu un mūsu apvienotā komanda, kura startēja kā Valkas komanda. Kopā bija 7.disciplīnas: šautriņu mešana, basketbola soda metieni, zābaka mešana, boccio, šaušana, figūrbraukšana ratiņkrēslā un stafete. Mūsu komanda veiksmīgi startēja stafetē 1.vieta, šaušanā kopvērtējumā pēc punktiem 3.vieta un individuāli šautriņās 2.vieta. Boccio spēlē sīvā cīņā tomēr palikām 4.vietā. Kopvērtējumā komanda startēja ļoti labi un ar panākumiem esam apmierināti. Komandu kopvērtējumā 4.vieta.

Paldies jāsaka Medņevai par sirsnīgo uzņemšanu un lieliski noorganizētiem sporta svētkiem. Svētku izskaņā gaisā palaidām balonus, kuri pa vējam devās uz nākamo vietu, kur nākamgad notiks Vislatvijas sporta svētki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Nākamgad tie būs Balvos.

 Uz tikšanos Balvos! 

Vēl jau tiksimies mūsu pašu rīkotajos sporta svētkos 22.augustā Smiltenes pagasta atpūtas bāzē Slīpi. Pievienojies un esi kopā ar mums! Mēs tiekam aicināti piedalīties arī citu biedrību pasākumos.

Novados