Septembrī jauno sezonu uzsāk Smiltenes pašdarbības kolektīvi 2

Septembris ir laiks, kad jauno sezonu uzsāk Smiltenes bērnu un jauniešu interešu izglītības centra un kultūras un sporta centra kolektīvi. Pievienoties kolektīvu esošajiem sastāviem aicina jaunus un drosmīgus dalībniekus, kuri nebaidās pamēģināt.

Smiltenes kultūras un sporta centra TDA "Ieviņa" un "Ieviņas" studija jaunus dalībniekus gaidīs mēģinājumu laikos no 5. līdz 14. septembrim. Kopš uzsākti kultūras centra rekonstrukcijas darbi, mainās abu kolektīvu mēģinājumu norises vieta. Izskanējušas runas, ka dejotājiem nodarbības notiks Trīs pakalnu pamatskolas zālē, taču tās pilnībā noliedz kultūras un sporta centra direktore Gunita Ozoliņa.

Viņa informē, ka "Ieviņai" un tās studijai mēģinājumi notiks katru pirmdienu un trešdienu Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolā Gaujas ielā 2. Šajās dienās no pulksten 17.30 līdz 20 mēģinājums paredzēts studijai (bērniem no 12 gadu vecuma), bet no pulksten 19.15 līdz 22 TDA "Ieviņa" (jauniešiem no 15 gadu vecuma).

Gatavs jaunajai sezonai ir arī Smiltenes bērnu un jauniešu interešu izglītības centra (BJIIC) deju kolektīvs "Dadzīši", kam mēģinājumi notiks sporta centra aerobikas zālē. "Dadzīšu" vadītāja Māra Leja pirmdienās un trešdienās uz nodarbībām gaidīs: 3. un 4. klašu skolēnus pulksten 15, bet trīs un četrus gadus vecus bērnus pulksten 17.15; otrdienās un ceturtdienās 1. un 2. klašu skolēnus pulksten 14.30, 4. un 5. klašu skolēnus pulksten 16.30, bet 18.20 piecus un sešus gadus vecus bērnus. Svarīgi zināt, uz nodarbībām jāņem līdzi dejošanai piemērots apģērbs un apavi.

Smiltenē bērniem iespēja ir ne vien apgūt tautasdejas, bet arī dziedāt. Smiltenes BJIIC bērnu vokālais ansamblis "Sīmanīši" sezonu uzsāks otrdien, 13. septembrī, pulksten 17.30 sporta skolas 2. stāvā. Kā pastāstīja "Sīmanīšu" vadītāja, ansamblī uzņems ikvienu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu. Tāpat kā līdz šim, nodarbības paredzētas katru otrdienu un ceturtdienu pulksten 17.30.

Komentāri 2

mamma

Smiltenē pietrūkst piedāvājuma puikām. Ir bērni, kam interesē tehnika, konstruēšana, amatniecība u.tml. Tas būtu ļoti noderīgi. Kāds tehniskās jaunrades pulciņš, piemēram. CILVĒKI, KAS VARĒTU ORGANIZĒT KAUT KO TĀDU, ATSAUCIETIES!
Citādi ir tikai dejošana un vēlreiz dejošana, dziedāšana un sports. Vairs nav arī studijas "Mazais amatnieks".

pirms 10 gadiem, 2011.09.07 10:56

gatis

Vai vadība ir aizdomājusies par to-kāpēc aiziet prom dejotāji no Ieviņas!Ne jau visi dodas mācīties uz Rīgu.

pirms 10 gadiem, 2011.09.07 12:33

Novados