Smiltenieši ceļos uz Eiropu un Ēģipti

Smiltenes ceļotāju klubiņš "Smiceks" jau ieplānojis maršrutus, kur doties šogad.Klubiņa vadītājs Gunārs Auders informē, ka plānoti divi ceļojumi: jūlijā uz Čehiju, Slovākiju un Ungāriju, bet decembrī - uz Ēģipti. "Jācer, ka līdz tam Ēģiptē politiskais stāvoklis būs stabilizējies," piebilst G. Auders.

Vasaras ceļojumu plānots uzsākt 17. jūlijā. Maršrutā iekļauti daudzi apskates objekti: leģendām apvītā Bojnices pils Slovākijā, ko dēvē arī par spoku pili; Bratislava, Budapešta un gleznainā Sentendres mazpilsētiņa, ko izveidojuši dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 14. - 17. gadsimtā; atpūta Sečeņu termālajos baseinos; izklaides Ungārijas stepē; Macohas aiza, kur varēs izbraukt pa pazemes upi un redzēt alas.

Ēģiptē plānots apskatīt koraļļu rifus, Kairu, piramīdas, uzkāpt Mozus kalnā, izbraukt ar džipiem Sinaja pussalā uz Krāsaino kanjonu un atpūsties pie jūras.

Visus interesentus klubiņš "Smiceks" aicina uz sapulci trešdien, 9. februārī, pulksten 17.30 Smiltenes novada tūrisma informācijas centrā.

Klubiņš pastāv jau 10 gadus un šajā laikā aizvedis daudzas smilteniešu un citu ceļotāju grupas uz vairākām Eiropas valstīm.

Novados