Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Valkas – Valgas fotogrāfu kārtējā tikšanās

"Šodien, 6.maijā, plkst.17.30 Valgas - Valkas kopējā sekretariātā (Valgā, Kesk ielā 11) uz kārtējo tikšanos sanāks Valkas un Valgas fotogrāfi," portālu ziemellatvija.lv informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne.

Šoreiz paredzēts pārrunāt jautājumus par izstādi pilsētas svētku laikā 11.jūnijā un par kopīga interneta bloga izveidi.

Arī pagājušā gada pilsētas svētkos fotogrāfi ar projektora starpniecību izrādīja savus darbus uz mājas sienas un kādā no iepriekšējām tikšanās reizēm vienojās, ka šī tradīcija līdzīgā veidā jāturpina. Šovakar fotogrāfi vienosies par tēmu un kopīgi ar svētku rīkotajiem pārrunās tehniskos un organizatoriskos jautājumus.

Lai popularizētu Valku - Valgu un abu pilsētu fotogrāfu vārdus, ir izvirzīta ideja - izveidot kopīgu interneta blogu, ko varētu ievietot Valkas un Valgas mājas lapās, kā arī izplatīt citās populārās interneta vietnēs. Bloga izveidi ir uzņēmies veikt Valgas fotogrāfs Andres Tamm un šajā tikšanās reizē plānots iepazīstināt arī citus dalībniekus ar idejas koncepciju un tehniskajām iespējām.

Jau ziņots, ka abu dvīņu pilsētu fotogrāfus uz sadarbību aicināja Valkas - Valgas kopējais sekretariāts pirms pusotra gada. Šajā laikā ir īstenoti tādi pasākumi kā digitālā izstāde 2009.gada pilsētas svētkos, bilžu prezentācija Valgas kultūras centra skatlogos 2009.gada vasarā un 2010.gada ziemā, virtuālā izstāde Valkas un Valgas interneta mājas lapās, izstāde „309. kabinetā".

"Sekretariāts atgādina, ka Valkas - Valgas foto klubam aicināts piebiedroties ikviens fotoamatieris vai profesionālis, kurš jūt sevī fotografēšanas dzirksti un vēlas popularizēt mūsu pilsētas caur fotoprizmu," piebilst I. Medne.

Novados