Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tikai retais zinājis, cik talantīgi un radoši ir pagasta ļaudis 1

Nav tālu jādodas, lai aplūkotu akurātus, oriģinālus, izsmalcinātus rokdarbus. Grundzāles pagasta kultūras nama mazajā zālē apmeklētājiem atvērta vietējo iedzīvotāju rokdarbu izstāde.

Šobrīd izstādi apmeklējuši aptuveni 70 cilvēku. "Katrs apbrīnoja ko savām acīm tīkamu. Dažiem nepietika tikai aplūkot darbus, tik ļoti gribēja aptaustīt," stāsta Grundzāles pagasta kultūras nama vadītāja Anita Rullīte.

Apmeklētājus visvairāk pārsteidzis fakts, ka iepriekš tikai retais zinājis, cik talantīgi un radoši ir pagasta ļaudis. Izstādē aplūkojami 25 dažādu cilvēku darbi - dažādas dekorācijas, adījumi, žabo, piespraudes, ādas somas, tērpi, fotoattēli un citi izstrādājumi.

Grundzāles pamatskolas 9. klases skolniecei Lindai Kangro izstādē piedalīties mudināja viņas skolotāja. Lindas aizraušanās ir tamborēšana. Taču izstādē viņa izlika adījumus. "Apsveicama ir to cilvēku apņēmība, kuri noorganizēja izstādi. Tā mums paver iespēju ieraudzīt citu darbus. Visvairāk manu uzmanību piesaistīja Lindas Rukas radītie darbi. Apbrīnas vērta ir viņas ādas somu kolekcija un josta," saka jauniete.

Apmeklētājiem izstāde atvērta katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz 17.00. "Ikvienam, kurš vēlas apskatīt šos rokdarbus, vispirms jāvēršās vai nu pie manis, vai pagasta sekretāres, jo zāles durvis ir aizslēgtas," piebilst A. Rullīte.

Kā atzina kultūras nama vadītāja, arī turpmāk Grundzālē būs izstādes. "Rīkojot izstādi, nemaz nedomājām, ka būs tik liela atsaucība. Tagad ir skaidrs, ka ir vēl vairāk cilvēku, kuriem pūrā glabājas pašu darināti darbi. Tos noteikti ir vērts parādīt sabiedrībai," teic A. Rullīte.

Komentāri 1

Ļoti patika tamborējumi, ko bija darinājušas Īrisa Jaunbērziņa un Inga Kaļva. Smalks darbs.

pirms 10 gadiem, 2010.04.10 16:23

Novados