Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar riteni uz skolu

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina velo mēneša ietvaros, 6. maijā Smiltenes novada izglītības iestādes, skolēnus un to vecākus iesaistīties starptautiskajā akcijā ‘’Ar riteni uz skolu’’.


Aicinām vecākus atbalstīt savus bērnus un šajā dienā kopīgi doties uz skolu ar velosipēdu vai kājām. Mājās un skolās pastāstīt par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Pievērst bērnu uzmanību cilvēka darbības ietekmei uz vidi, to, kā dodoties uz skolu vai darbu ar kājām vai velosipēdu, mēs rīkojamies videi un dabai draudzīgi. Domāsim par savu bērnu veselību un dzīvi tīrākā vidē.Aicinām iesaistīties arī citās velo mēneša aktivitātēs! 


Nedēļu vēlāk, 15. maijā visus pieaugušos aicinām pievienoties akcijai ‘’Ar riteni uz darbu’’ un šajā piektdienā pilsētas ielas piepildīt ar smaidīgiem un dabai draudzīgiem velobraucējiem un kājāmgājējiem. Nākamajā dienā, 16. maijā kopīgi atklāsim aktīvo tūrisma sezonu ar velobraucienu ‘’Ieriteņo vasarā’’. 31. maijā akcijas “Balta, balta mana sirds” ietvaros foto orientēšanās ģimenēm “Sapņu ķērājs”, Smiltenē.


Plašāka informācija Smiltenes pašvaldības mājaslapā, sociālajos tīklos u.c.


Visa mēneša ietvaros mudinām uzņemt bildes ar velosipēdiem – minot, braucot, stumjot, dodoties piedzīvojumos, dabā, uz darbu vai skolu u.c. un sūtīt uz [email protected]

Atpūta