Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar rudenīgu velobraucienu noslēgta aktīvā tūrisma sezona Smiltenes novadā

30. septembrī ar rudenīgu velobraucienu Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) atpūtas kompleksā “Trīssaliņas” atzīmēja aktīvā tūrisma sezonas noslēgumu Smiltenes novadā.


Tā laikā 101 brauciena dalībnieks “ieriteņoja rudenī” jeb devās kādā no 3 dažādiem sagatavotajiem maršrutiem 15, 30 vai 41 km garumā, lai baudītu rudenīgās ainavas, pļavu un lapu aromātu.


Šoreiz velobraucienā varēja iepazīt ainavisko Aumeisteru un Lobērģu apkārtni, šīs puses skatus un kultūrvēsturisko mantojumu. Pasākuma dalībniekiem bija sagatavots arī neliels uzdevums un jautājumi, lai brauciena laikā to uzmanību vēl vairāk pievērstu apkārtnei.  


Atšķirībā no iepriekšējiem pasākumiem, šoreiz Aumeisteru kalnainā apkārtne lika par sevi manīt un braucējiem nācās pārvarēt dažu labu izaicinošu pakalnu vai kādu grūtāk veicamu posmu. Pasākuma noslēgumā visiem dalībniekiem tika silta maltīte un TIC sagādāts suvenīrs – rudenīga lietus mētelis/pončo. Pēc pusdienām un nelielas atpūtas pauzes, daudzi izmantoja izdevību un devās iepazīt skaisto atpūtas kompleksa “Trīssaliņas” apkārtni.

FOTO: Evija Ziemiņa

Atpūta