Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar velobraucienu atklāj aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā

16. maija rītā viesu nama ‘’Cērtenes dzirnavas’’ priekšā pulcējās vairāk nekā 40 aktīvi Smiltenes novada iedzīvotāji, kas nebaidoties no lietus un 30 km garās distances pa zemes ceļiem, bija gatavi ‘’Ieriteņot vasarā’’ un atklāt aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā. 

Lai arī īsi pirms pasākuma sākuma vēl lija lietus, līdz ar pasākuma atklāšanu pamazām no mākoņiem iznira saule, kas brauciena otrajā daļā jau labi sasildīja brauciena dalībniekus. Velobrauciena maršruts veda pa Blomes un Brantu pagastiem, garām dažādām vēsturiskām vietām, Blomes Pasaku ozolam, Riņģu brāļu draudzes namam un Strantes vējdzirnavu skaistajiem pakalniem. Kopīgi uzdevumi, kontrolpunktu meklēšana, aktīva atpūta dabā, iepazīstot vēl nezināmas mūsu novada vietas, laba kompānija un silts cienasts sagaidīja visus pasākuma dalībniekus.  

Uz pasākumu bija ieradušies arī Vidzemes Tūrisma asociācijas pārstāvji, Raitis Sijāts un Jānis Sijāts, kas iepazīstināja klātesošos ar Vidzemes asociācijas izdoto Latvijas velomaršrutu karti un veltīja šo dienu, lai izmēģinātu velo maršrutu ‘’Apriteņo Smiltenes ezerus’’.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs saka lielu paldies visiem pasākuma dalībniekiem un sadarbības partneriem, jo īpaši Santai Paeglei no ‘’Sports S’’, Andim Dreimanim no viesu nama ‘’Cērtenes dzirnavas’’, Vidzemes Tūrisma asociācijai un Agijai Sinkai no kafejnīcas ‘’Trīs pipari un kūkas’’.

Atpūta