Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atjaunoti velomaršruta Tour de Lat Est stendi Smiltenē 2

Gatavojoties jaunajai tūrisma sezonai, Smiltenes novada tūrisma informācijas centrs (TIC) atjaunojis 3 velomaršruta Tour de Lat Est stendus, kas nu jau 5 gadus kā kalpojuši un novecojuši gan informatīvi, gan fiziski. 

 

Viens karšu stends atrodas Raiņa un Rīgas ielas krustojumā pie Vidzemes tilta, kur garām ved velomaršruts Tour de Lat Est, kas pazīstams kā nacionālas nozīmes velomaršruts Nr.6, jo iet cauri divām valstīm – Latvijai un Igaunijai ar kopējo garumu 1296 km. Otrs atjaunotais stends atrodas stāvlaukumā pie Meža kapiem, bet trešais Dakteru ielas galā stāvlaukumā pie Tepera ezera.

 

Stendu metāla konstrukcija atzīta par pietiekoši labu, tāpēc tika strādāts tikai pie informatīvo plākšņu atjaunošanas. Vizuāli šīs informatīvās plāksnes ir līdzīgas iepriekšējam dizainam, taču labojot kartes un informatīvo daļu, tika pievērsta uzmanība tūrisma objektu, Smiltenes velo celiņu, velo taku un citai nozīmīgai informācijai, kas šo 5 gadu laikā krasi nomainījusies.

 

TIC darbinieki cer, ka šie stendi tiks novērtēti, jo ikvienam pie tā piestājot, iespēja izpētīt gan apkārtnē esošās velotakas, gan atrast sev kādu piemērotu tūrisma objektu, vietu kur ieturēt maltīti vai pārnakšņot. Ja vēlme uzzināt par tūrisma iespējām Smiltenes novadā plašāk, pieejams arī QR kods.

Komentāri 2

hm

Es gan neieteiktu braukt ārvalstu viesus pa šo maršutu. Latvijā diemžēl sliktus suņu saimniekus īpaši nesoda. Tādēļ jebkurā brīdī var nākties sastapties ar ekstrēmām ceļojuma izjūtām( un ne tikai izjūtām) kuras normālas civilizētas valsts pārstāvis pilnīgi noteikti nevēlas.

pirms 4 gadiem, 2015.04.22 16:42

Atpūta