Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bīriņu pilī norisināsies Vidzemes Tūrisma forums

14. decembrī, Bīriņu Pilī norisināsies Vidzemes Tūrisma forums, kuru rīko Vidzemes Tūrisma asociācija (VTA) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departamentu. Uz pasākumu laipni aicināti tūrisma speciālisti, tūrisma uzņēmēji, kā arī citi, ar tūrisma nozari saistītu organizāciju pārstāvji un interesenti. Foruma programma veidota trīs daļās, lai aptvertu dažādas tēmas un ikvienam pasākuma dalībniekam būtu iespēja uzklausīt jaunu un saistošu informāciju par tūrisma nozares aktualitātēm.

Foruma pirmā daļa plānota kā visaptverošs atskats uz tūrisma nozares darbību 2016.gadā, ieskicējot 2017. gada plānus. Apmeklētājus ar aktualitātēm un norisēm nacionālā mērogā iepazīstinās LIAA Tūrisma departamenta direktore, savukārt VTA pārstāvji dalīsies ar paveikto 2016. gadā, tūrisma statistikas tendencēm un secinājumiem, ieskicējot plānotās aktivitātes nākamajā gadā. Pieredzē ar skatījumu uz kultūras mantojumu dalīsies Latvijas Piļu un muižu asociācijas izpilddirektore, savukārt kā veiksmīgi attīstīt kulināro piedāvājumu pastāstīs biedrības “Latgales kultūras mantojuma centrs” pārstāve. Limbažu TIC vadītāja dalīsies pieredzē par Hanzas vērtībām ilgtspējīgai sadarbībai.

Pasākuma otrā daļa plānota ar izglītojošu ievirzi no LIAA Tūrisma departamenta Tūrisma produktu attīstības nodaļas par to, kā veidot digitālu saturu. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzklausīt arī Latvijas digitālo čempionu par to, kāds būs nākotnes ceļotājs, taču par galamērķa dizainu pastāstīs radoša personība ar pieredzi dažādu Latvijā labi zināmu objektu dizaina veidošanā.

Foruma trešā daļa veltīta iedvesmai, kurā trīs aktīvas uzņēmējas dalīsies pieredzē kā piesaistīt apmeklētājus vietām, kas pirms viņu darbības uzsākšanas nav bijušas atrodamas tūrisma ceļvežos un navigācijas ierīcēs. 

Foruma izskaņā visi interesenti laipni aicināti doties ekskursijā un iepazīt Bīriņu Pils piedāvājumu.

Pasākums tiek organizēts ar LIAA Tūrisma departamenta finansiālo atbalstu. Dalība pasākumā ir bez maksas. Reģistrēšanās pasākumam VTA mājaslapā www.vidzeme.com!

Atpūta