Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieriteņo Smiltenes novadā 2016. gada vasarā!

Sestdien, 14. maijā plkst. 10.30, ar tradicionālo velobraucienu “Ieriteņo vasarā” tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona Smiltenes novadā. 

Riteņosim pa Dienvidkalni jeb Launkalnes pusi, cauri mežiem, pāri kalniem un lejām, gar ezeriem, upēm un strautiem, piestāsim pie tūrisma objektiem, priecāsimies un baudīsim sauli un pavasari! 

Šogad pirmo reizi dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja izvēlēties starp 2 dažāda garuma velo maršrutiem, no kuriem varēs veikt atbilstošāko saviem spēkiem. Īsākā, 22 km distance noslēgsies atpūtas bāzē “Silmači”, kur visus sagaidīs cienasts un atpūtas pauze. Pēc nesteidzīgas atpūtas dalībniekiem būs nodrošināts transports atpakaļ uz Smilteni. 

Savukārt tie, kas vēlēsies veikt garāko, 42 km distanci, pēc atpūtas pauzes “Silmačos” varēs turpināt ceļu garām “Lejas Kleperu” saimniecībai un raibajam stabam, pa citu ceļu nonākot maršruta sākumpunktā Smiltenē.  

Pasākuma sākums plkst. 10.30 Smiltenē pie Klievezera. (Dalības maksa!) Aicinām dalībniekus ceļā ņemt līdzi kādu našķi, dzērienu un iesakām brauciena laikā lietot aizsargķiveres (bērniem līdz 12 gadiem tās ir obligātas).  

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 11. maijam Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā, Dārza ielā 3, pa e-pastu: [email protected] vai zvanot pa telefonu: 29395200. Turpat arī saņemsi plašāku informāciju par pasākumu!

Atpūta