Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Lejas Kleperus” iekļauj ekosaimniecību maršrutā

Launkalnes pagasta zemnieku saimniecību “Lejas Kleperi” vienā no saviem maršrutiem iekļāvusi tūrisma aģentūra “Impro Ceļojumi”.

Klajā nācis “Impro Ceļojumi” katalogs 2013. gadam. Maršrutā “Ekosaimniecības Vidzemē”, kurā varēs doties 11. maijā, viens no apskates objektiem ir arī “Lejas Kleperi”.


Šajā saimniecībā tūristi varēs gūt priekšstatu par nenoplicinošo mežsaimniecību un videi draudzīgu lauksaimniecību, apskatīt senlietu kolekciju un redzēt vienu dižākajiem Latvijas ošiem.


“Lejas Kleperi” vienā no “Impro Ceļojumu” maršrutiem ir iekļauti jau otro gadu, teic “Lejas Kleperu” saimniece Līga Klepere.

“Maijs mums būs noslogots mēnesis, jo tad rīkosim arī Muzeju nakts pasākumu par meža tēmu,” viņa piebilst. Šo pasākumu varēs apmeklēt ikviens, kurš vēlēsies.

Atpūta