Lieliski radīta vieta aktīvai atpūtai un vienlaikus arī nesteidzīgām pastaigām 5

Ziemā tur var redzēt slēpotājus, dabas baudītājus, bet visvairāk cilvēku var sastapt gada siltākajā laikā – vieni ezera krastā esošajā koka namiņā draugu lokā svin jubileju, citi izbauda ūdens priekus un zviln saulē labiekārtotajās peldvietās, vēl citi devušies sēnēs un ogās. 

Tikpat daudzi būs redzami uz velosipēdiem, veicot kādu no trīs dažādām grūtības pakāpēm izveidotajām velotakām, arī skriešanai ļoti pateicīgs apvidus, ko labi zina orientieristi. Vienlaikus šī vieta ir pateicīga arī klusās dabas baudītājiem. Tāpēc tā vilina tik daudzus.
Tas ir meža ezers Niedrājs, ko no visām pusēm ieskauj gaišu priežu mežs. 

Niedrāju pavisam noteikti var dēvēt par visiecienītāko atpūtas vietu Smiltenes pusē. Tas atrodas Launkalnes pagastā vairāku kilometru attālumā no Smiltenes. “Ziemeļlatvijas” 11. aprīļa numurā lasiet par to kā VAS “Latvijas valsts meži” labiekārtojuši atpūtas vietas un kādas ir nākotnes ieceres.

Komentāri 5

Prieks

Paldies visiem, kas radījuši šo brīnišķīgo atpūtas vietu!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 15:07

Laima

Patiess prieks un PALDIES LVM par šo brīnišķīgo atpūtas vietu un sakārtotību.
Tiem,kas posta un postīs lai rokas nokalst

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 16:03

es

Gan dzīvajā, gan bildēs tur ir ļoti jauki! Paldies!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 20:02

dabas mile

Viennozimigi liels paldies par labiekartosanu.. Un tiesam ceresim kad vandaliem rokas necelsies visu so iznicinat.. labak taks ir pasam tada vide atpusties:) Niedrajs man vnm ir paticis, del vina atrasanas vietas..plasajiem meziem.. diemzel vairs neesmu Smilteniete.. bet si ir vieta kur Smiltene atgriezties saglabasies vienmer:)

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 23:01

Atpūta