Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārgājienā – ekspedīcijā iepazīst Palsas upes lokus

1.aprīļa rītā lieli un mazi dalībnieki pulcējās pie Palsmanes Kultūras nama, lai kopīgi dotos pārgājienā – ekspedīcijā gar Palsas lokiem un iepazītu Palsas upi no Palsmanes līdz Variņiem.

Pasākumā piedalījās 36 dalībnieki, kuri mēroja pārgājienu apmēram 10 km garumā gar Palsas upes līkumoto krastu, pāri laukiem, cauri mežiem un krūmiem, nebaidoties no slapjajiem laika apstākļiem un dubļiem.

Atšķirībā no iepriekšējiem pasākumiem, šis veda pa salīdzinoši neskartām dabas teritorijām. Pārgājiena laikā Santa Paegle iepazīstināja ar dažiem līdzās esošajiem kultūrvēsturiskajiem objektiem un to nostāstiem. Savukārt pusceļā dalībniekiem bija iespēja atvilkt elpu un sasildīties pie ugunskura, uzcept līdzi paņemtās desiņas un iedzert karstu tēju, lai atgūtu spēkus un mērotu ceļu tālāk uz Variņiem.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs saka lielu paldies dalībniekiem un īpašu paldies pasākuma vadītājai Santai Paeglei par interesanto pārgājienu – ekspedīciju un kopā pavadīto laiku!

Pasākumu organizēja Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar aktīvās atpūtas pasākumu vadītāju Santu Paegli no “Sports S”.

Atpūta