Smiltenē ieriteņos rudenī

Vēl līdz 18. septembrim interesenti var pieteikt līdzdalību Smiltenes novada aktīvās tūrisma sezonas noslēguma pasākumā - velobraucienā “Ieriteņo rudenī!”.


Velobrauciens notiks nākamo sestdien, 20. septembrī. Aicinātas piedalīties ģimenes, draugu kompānijas un citi interesenti, lai jauki pavadītu dienu dabā.“Ar kopīgu velobraucienu atzīmēsim aktīvās tūrisma sezonas noslēgumu Smiltenes novadā,  aizvadot vasaru un sagaidot rudeni, turklāt pavadot dienu bez auto.

 Riteņosim pa mežiem, pār kalniem, gar meža ezeriem un akmeņiem, pār upēm un strautiem,” piedalīties aicina Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra (TIC) tūrisma speciālists Modris Apsītis.Velobraucienam ir speciāli izstrādāts maršruts 28 kilometru garumā, kas vedīs cauri Smiltenes piepilsētas mežiem un gar septiņiem ezeriem.

 Maršrutu palīdzējusi veidot aktīva dzīves stila piekritēja Santa Paegle, kura arī vadīs pasākumu un gādās par uzdevumiem pieturas punktos. Ar S. Paegli Smiltenes TIC laba sadarbība izveidojās tūrisma sezonas atklāšanas pasākumā.Velobrauciena noslēgumā smilteniešu Valda Paegļa un Gundegas Strazdiņas bišu dravā visus dalībniekus sagaidīs salds cienasts un citi pārsteigumi. 

 Lai piedalītos pasākumā, interesentiem līdz 18. septembrim jāpiesakās Smiltenes novada  TIC (Dārza ielā 3, Smiltenē), vai rakstot e-pastu uz [email protected],  vai [email protected].  

Tur arī var iegūt plašāku informāciju par šo pasākumu. Velobrauciena sākums 20.septembrī paredzēts pulksten 10 stāvlaukumā pie Tepera ezera (Dakteru ielas galā). 

Līdzi jāņem savs vai īrēts velosipēds. Ieteicamas velo ķiveres (bērniem līdz 12 gadiem tās ir obligātas). 

Atpūta