Smiltenē - Vidzemes tūrisma forums

Šodien no plkst.9.30 Smiltenes Kultūras centrā norisināsies Vidzemes tūrisma forums, kuru rīko Vidzemes Tūrisma asociācija (VTA), aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Pasākumā piedalīties aicināti Vidzemes novadu pašvaldību tūrisma speciālisti, tūrisma uzņēmēji, kā arī citi ar tūrisma nozari saistītu organizāciju pārstāvji un interesenti. Foruma programma veidota trīs daļās, lai aptvertu dažādas tēmas un ikvienam pasākuma dalībniekam būtu iespēja uzklausīt jaunu un saistošu informāciju par tūrisma nozares aktualitātēm.

Foruma pirmā daļa veidota kā visaptverošs atskats uz tūrisma nozares darbību 2015.gadā, ieskicējot arī 2016.gada aktualitātes. Apmeklētāji tiks iepazīstināti ar VTA paveikto 2015.gadā, kā arī tūrisma Vidzemes statistikas tendencēm un secinājumiem. Uzmanība tiks pievērsta žurnālistu tūrēm, to kvalitātei un atdevei, kā arī aktuālajām sociālo tīklu tendencēm un tam, ko vēl jaunu gaidīt 2016.gadā.

Pasākuma otrā daļa plānota ar izglītojošu ievirzi, ko nodrošinās biznesa augstskolas "Turība" un Vidzemes Augstskolas mācībspēki. Foruma apmeklētājiem būs iespēja noklausīties lekcijas par viesmīlības un kvalitātes izaicinājumiem, kā arī efektīvas vadības principiem, kas mudina strādāt ātrāk, kvalitatīvāk un gudrāk. Klausītājiem būs iespēja uzzināt, kādus vēl resursus var izmantot tūrisma uzņēmēji un pašvaldības, sadarbojoties ar reģionālo augstskolu - Vidzemes Augstskolu.

Foruma trešā daļa veltīta iedvesmai. Forumā uzstāsies uzņēmīgi jaunieši, kuri radījuši jaunu tūrisma produktu, kas šobrīd jau aptver teju visu Latviju. Smiltenes tehnikuma pārstāvji dalīsies pieredzē, kā profesionālā izglītība var radīt pievienoto vērtību novada un reģiona attīstībai. Visi interesenti aicināti doties ekskursijā kopā ar firsta madāmu Lilī un iepazīt Kalnamuižu. Dienas noslēgumā tiks sniegts VTA 2015.gada kopsavilkums. Uz šo pasākumu aicināti visi asociācijas biedri.

Pasākums tiek organizēts ar Tūrisma attīstības valsts aģentūras finansiālo atbalstu un sadarbībā ar Smiltenes novada pašvaldību.

Atpūta