Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

UZMANĪBU! Brauciens uz Saeimas namu notiks nākamajā gadā!

Uzmanību! Saņēmām telefona zvanu no Saeimas Protokola nodaļas, ka decembrī nav iespējams apmeklētajiem nodrošināt ekskursiju. Kā iespējamais tuvākais laiks, kad interesenti varētu aplūkot Saeimas namu, tika piedāvāts janvāris. Ņemot vērā, ka janvārī autobuss ekskursijai ir rezervēts sestdienā, Saeimas braucienu pārceļam uz februāri. 


Jau informējām, ka piektdien, 18. decembrī, "Ziemeļlatvija" kopā ar saviem lasītājiem dosies ekskursijā, kuras laikā bija plānots apmeklēt Saeimas namu, kā arī TV torni Zaķusalā. Ekskursija notiks, tikai nedaudz izmainīsim apmeklējamos objektus. Sekojiet informācijai!


Ierosmei varu apgalvot, pirmais Saeimas apmeklējums bija aizraujošs! Ieskaties ŠEIT! Brauciens, kā ierasts, sāksies Valmierā, tad caur Strenčiem, Valku un Smilteni dosimies uz Rīgu. 

Galvaspilsēta šajā laikā jau būs tērpusies Ziemassvētku rotās, tāpēc brauciens solās būt īpaši košs. Ja vairākums braucēju izteiks vēlmi apmeklēt tirdziņu Vecrīgā, dosimies turp.


Pusdienosim krastmalas Lido. . 


Nākamais abonentu ceļojums notiks sestdien,16. janvārī. Par tajā ieplānoto ziņosim, kad būs noskaidrots izklaides piedāvājums. 

Piesakies pa tālruni - 647 81 276!

P.S. Neaizmirsti abonēt "Ziemeļlatviju" 2016. gadam, jo tikai tie, kas būs noformējuši abonomentu līdz Ziemassvētkiem un pasūtinājuši avīzi vismaz JANVĀRIM, saņems gada pirmajā mēnesī savā pasta kastē dāvanu - kalendāru 2016. gadam!  IzDEVĪGI, vai ne? 

Atpūta