Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmieras tūrisma uzņēmēji diskutēs par viesmīlību

Trešdien, 26. martā, pulksten 14.00 SPortA Rehabilitācijas centrā (J. Daliņa ielā 2, Valmierā) norisināsies kārtējā Valmieras, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu tūrisma konsultatīvās padomes sēde. Sanāksmes galvenā tēma šoreiz būs veltīta viesmīlībai. 

Klātesošajiem būs iespēja piedalīties un iesaistīties aptuveni divu stundu garā lekcijā  - diskusijā „Mūsu viesis – mana attieksme”, kuru vadīs Viesnīcu bieznesa koledžas lektore un restorāna „Burkāns” vadītāja Inese Vīcupa. Iesaistoties sarunās un praktiski darbojoties, uzņēmēji pārrunās viesmīlības pamatus un pirmssākumus, saprotot, kāda loma ir viesim uzņēmumā, kādos gadījumos klientam ir taisnība un kad ir nepieciešama atvainošanās, kas ir pašcieņa un pazemība apkalpojošajā sfērā.

 Lekcijas vadītāja I. Vīcupa dalīsies arī savā pieredzē, analizējot dažādus piemērus no savas praktiskās pieredzes, kā arī salīdzinot teoriju, par ko raksta mācību literatūrā, ar praksi reālajā dzīvē. Viesmīlības kontekstā tiks aplūkotas arī klientu nacionālās īpatnības. Sarunas noslēgumā plānots pārrunāt arī to, cik liela nozīme tūrismā ir sadarbībai starp uzņēmējiem konkurences apstākļos, lai apmierināts ir gan klients kā pakalpojumu saņēmējs, gan tūrisma uzņēmēji kā pakalpojumu sniedzēji. 


Izvēlētā viesmīlības tēma nav nejauša, tā kā arī visā Latvijā marts tiek atzīmēts kā laba servisa mēnesis. Kampaņā „Uzslavē labu servisu”, kas norisnās no 3. marta līdz 31. martam,  iesaistījusies arī Valmieras pilsētas pašvaldība. Iedzīvotāji Valmieras pilsētas pašvaldības klientu apkalpošanu var novērtēt vairākās pašvaldības iestādēs, tajā skaitā arī Valmieras Tūrisma informācijas centrā. Jāatzīmē, ka Valmieras Tūrisma informācijas centrs ir arī Latvijas Tūrisma Attīstības Valsts aģentūras piešķirtās kvalitātes zīmes „Q – Latvia”  nesējs, kā apliecinājums tam, ka tūrisma informācijas centrs tiecas pilnveidot savus pakalpojumus un nodrošināt saviem klientiem labu servisu. 

Valmieras pilsētas un tās apkārtējo novadu tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome ir Valmieras pilsētas, Beverīnas, Kocēnu, Burtnieku un citu novadu tūrisma jomas speciālistu, ekspertu un vietējo uzņēmēju padome ar mērķi veicināt Valmieras pilsētas un tuvāko novadu konkurētspēju tūrismā, reģionālā un nacionālā līmenī, kā arī sekmēt augstvērtīga, pievilcīga un atpazīstama Valmieras pilsētas tūrisma tēla veidošanos. Padome dibināta 2010.gadā.

Atpūta