"Ziemeļlatvijas" abonenti un lietainā Latgale 1

Esam atgriezušies no kārtējā "Ziemeļlatvijas" abonentu ceļojuma pa Latviju. Šoreiz devāmies uz Latgales pusi, lai satiktos ar jau iepazītiem ļaudīm, kā arī raudzītu jaunus draugus. Laika apstākļi mūs nelutināja, bet droši var apgalvot, ka labai kompānijai netraucē ne lietus, ne vējš. Visu ieplānoto paveicām un mājās atgriezāmies ar jauniem iespaidiem.


Piedāvājam nelielu ieskatu ceļojumā, kas tapis pateicoties ekskursijas dienas gaviļniecei Birutai, kura izvēlējās šo ceļojumu uzdāvināt sev vārda dienā. 


Atgādināsim, ka ceļojumi paredzēti arī jūlijā un augustā, kad piedalīsimies Puķu draugu saietā Priekuļos un raudzīsim paveikto Rundāles pilī. Lai pievienotoes ceļotāju pulciņam, ir tikai jākļūst par "Ziemeļlatvijas" abonentu, un viss notiks!


UZMANĪBU!!!Ir atbrīvojušās 6 vietas braucienam uz Latvijas Nacionālo teātri  - 7. jūnijā "Latgola.lv 2". Biļetes cena 7.20 eiro + transporta izdevumi. Atlicis pavisam neliels laiks, tāpēc aicinām  uz šo braucienu pievienoties arī abonentu draugus! Zvani - 6 47 81 276!

Komentāri 1

Dalibnieks

Nav taisniba ka kaķis parskeja ceļu tad nekas neizdosies , vis bija normali jauki un skaisti , bildešanas uz nebedu ari veca traktoriša slapja pasedešanas gan zivju zupas baudišanas gan odu pabarošnas pat vienu noķeru aiz šnukura , viss bija jauki un skaisti paldies organizetajem un šoferišam par vizinašanu un organizešanu .

pirms 7 gadiem, 2014.06.03 11:39

Atpūta